Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Élet 250 kiló felett? Hogy...

Élet 250 kiló felett? Hogy lehet ennyire meghízni?

Figyelt kérdés

A TLC-n szokott menni egy sorozat iszonyúan kövér emberekről (hadd ne részletezzem, miket mutatnak, én sem bírom). Hogy lehet ennyire meghízni? Nem tudnak leállni az evéssel, mást sem csinálnak egész nap? Pajzsmirigyprobléma?

Bocs, ha volt már ilyen kérdés, nem tudtam, milyen kulcsszóra keressek.


2021. júl. 22. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat gondolkodok, miközben nézem őket. Hogy nem lehet megállni egy ponton? Szó sincs náluk pajzsmirigy betegségről, míg én napi kb. 1200 kalóriát fogyasztok ők van, hogy a tízszeresét nulla mozgással.
2021. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Sokat zabálnak. Pizza, hamburger stb, napi 4-5 ezer kalória simán lecsúszik nekik. Egy orvos barátom szerint pajzsmirigyproblémára max 10 kg túlsúlyt lehet fogni, a többi bizony zabálás.
2021. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

250 kilóhoz már rendesen zabálni kell, úgymond módszeresen. Ha körbenézel, látsz kövér embereket, akik alig mozognak, nem esznek egészségesen, és oké, kövérek, de azért nem 250 kilósok.


Ha csak néha becsúszik egy szelet fehér kenyér vagy urambocsá egy zacskó chips, de egyébként normálisan eszel, és legalább sétálsz egy kicsit napközben, akkor képtelenség meghízni 250 kilóig. Még szteroidos gyógyszerek mellett sem szalad fel hirtelen 100-150 kiló, pedig azoktól aztán rohadtul lehet hízni.

2021. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Amerikában meg pláne könnyű, egyeduralkodó a kalóriadús gyorskaja, rendelésre jön, egy mozdulatot nem kell érte tenni, de ha esetleg elmennek otthonról, akkor is csak kocsival. De ezek az emberek lelkibetegek, kajafüggők, nincs más boldogságuk, és nem tudnak leállni a függőségükkel. Sokszor jelen van egy társfüggő partner is, aki még eteti is őket.
2021. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Az előbb néztem pár percig a műsort, és a ránézésre fél tonnás nő mellett ott volt a teljesen normális külsejű, már-már jóképű barátja, segített neki ráülni a műhelyasztalszerű szobai wc-re... Teljesen érthetetlen.
2021. júl. 22. 08:59
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Az a poén, hogy ezeknek a nőknek mind minimum átlagos pasija van. Minek is izzadok heti 3x az edzőteremben, lehet csak mozgásképtelenre kéne zabálni magamat😂Mondjuk ezek a férfiak tuti kattosak, ha erre buknak.


4-es véleményét osztom, nézz meg kérdező akár youtube-on valami random videót arról, hogy az amerikai boltokban milyen a kínálat. Eszméletlen mennyiségű szemét kaja, hatalmas kiszerelésekben, a hűtők roskadásig tele egészségtelen készételekkel. Ott az emberek többsége konyhát csak dísznek tart, soha nem főznek.

2021. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Az ízek rabjai! A pálmaolaj és a nátrium glutamát. Sok segélyt kap, nem kell főzni. Hozzák a pizzát, a fánkot, a csirkét. Kitágul a gyomor, hízik, azután csak fekszik!!!!

Nincs mozgás, csak gyarapszik. Élne Etiópiába,sarat enne. De nézzük másik oldalról. Itt az országban fiatalok ezrei anorexiában, önéheztetésben szenvednek. Egy idő után elveszítik éhségérzetüket, a bél-agy idegrendszer irányít, a kövéreknél fordítva. Tehát súlyos betegséggé válik. Rengeteg betegség miatt szenved az emberiség. A jó hír az, hogy hamarosan megszűnik az összes betegség a földön!!!!

2021. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Meséld már el, hová tűnik az összes betegség.
2021. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

El lesz törölve az Ádámtól örökölt bűn hatása.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé.....

Tökéletes egészségben élhetünk, öregedés nélkül Isten Királyságának uralma alatt, örökké!

2021. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos azt kell mondjam, hogy nagyon könnyen. :( Ezeknek az embereknek nagy többsége érzelmi evő és ételfüggő, és ez uralja az életüket. Ugyanolyan függőség mint aki alkoholista, drogos, dohanyányos stb. Én nem tudom őket elítélni, inkább megértem, hogy hogy jutottak oda, hisz átéltem, ezen az úton voltam én is, csak valamivel előbb kapcsoltam, hogy a végét járom.

Én is ilyen voltam, bár ennyire magas súlyom ugyan nem volt, de 170kg igen, és baromi nehéz volt kitörni belőle egyedül.

Azóta életmódot váltottam, diétázom, rendszeresen mozgok, figyelek arra is, hogy az érzelmeimet ne kössem ételekhez, nagyrészt lefogytam, ott tartok, hogy már csak 9 kg felesleget kell leadnom. Kegyetlen nehéz volt, de megérte:)

2021. júl. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!