Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha felszednék pár kilót,...

Ha felszednék pár kilót, nőhet a mellméretem? Hogy hízhatnék egy kicsit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy kis genetikai háttér: anyukám nagyon hasonló testfelépítésű, ugyanolyan magasak vagyunk(152-154 cm körül), ő is elég vékony(46-47kg), én 37.5 kg vagyok. Az ő mérete 32C, az enyém 32B, tehát soha sem voltam teljesen lapos. Nagyszülők is hasonló jellegűek(apai-anyai ágon egyaránt).


Viszont nagyon keveset tudok enni, egy napba egy késő délutáni ebéd és egy késő esti nassolás fér bele, különben nincs valami nagy étvágyam(pedig ennék én, ha nem telnék meg pár falattal…:D). Létezik erre valamilyen hízlaló diéta? Nincs semmi fognivaló rajtam, ráadásul magassarkút abszolút nem találok hazai piacon, annyira vékonyak a bokáim. (mert habár a lábméret stimmel, a bokám miatt kicsúszik a cipőből a lábam)


Szívesen fogadok bármi tippet ezzel kapcsolatban, mert már egy ideje érik ez, azonban tényleg nagyon keveset tudok csak enni.


(20 éves vagyok.)



2021. júl. 30. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nőhet. Szedned kellene valami komplex B vitamin készítményt, az étvágyat csinál. Tudatosan oda kellene figyelned, hogy napi 3x egyél. Nassolni érdemes olajos magvakat, kis mennyiségben is sok kalória van bennük.
2021. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2021. júl. 30. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
kérd a harmadik pfizert és attól is nőni fog - állítólag
2021. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 évesen 37,5 kló az nagyon nagyon gyerek alkat amit dobott a gép. Csodára ne számíts, ha nem anorexiától vagy ilyen akkor ez a kereszt megmarad. Vannak akik örök gyereknek néznek ki.
2021. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: sajnos nem, a probléma az, hogy nagyon étvágytalan vagyok és nehezemre esik enni. Nincs pszichés háttere, sosem zavart, hogy vékonyabb alkat vagyok, viszont az elmúlt pár évben valahogy nagyon lefogytam. Jártam orvosnál, ott is azt tanácsolták, hogy 40 kilora fel kéne hízni, de minimum 39-re. Most szerencsére feljön 1-2 kg hébe-hóba, remélem, hogy sikerül valahogy. 😅

Köszi a kommentet! :)

2021. aug. 27. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
10 évesen lehettem 40 kiló
2021. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!