Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit javasolnátok egy olyan...

Mit javasolnátok egy olyan fiatalnak, aki friss inzulinrezisztens?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, túlsúlyos és keveset mozgok. Főként az étrenddel kapcsolatos tippek érdekelnek, de bármilyen más hasznos tapasztalatot szívesen meghallgatok. A családban 2-es típusú halmozódas van, de az alapokon túl nem tudok a betegségnek megfelelő életmódról semmit.

2021. aug. 2. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is inzulinrezisztens vagyok. Nekem februárban derült ki, fogalmam sem volt, hogy álljak neki a diétának, azt sem tudtam, hogy kell szénhidrátot számolni, aztán facebookon ajánlottak egy csoportot, hogy lépjek be mert ott sok mindent megfogok tanulni és igaza volt az illetőnek. Szuper csoport. Lényegében mindent ott tanultam meg. Ajánlom lépj be oda te is. Cukor nélkül-szénhidrátdiéta cukorbetegeknek, IR-eseknek, így keresd.
2021. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2021. aug. 5. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :) sikerült megtalálni? Remélem neked is beválik :)
2021. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, már lapozgattam is:)
2021. aug. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!