Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen Fehérjét ajánlotok,...

Milyen Fehérjét ajánlotok, ami egészséges és segít a fogyásban illetve a szálkásításban? Még soha nem ittam ilyeneket. Még kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Egyik haverom mesélte, hogy elég ha iszok fehérje turmixot és fogyni fogok. De szerintem ez hülyeség, mert utána gugliztam, és olvasottak alapján csak edzve adja ki a fogyasztó hatását. Ezért is kérem ki véleményetek. Mi igaz és mennyire ajánlotok mit és mért azt.

2021. aug. 16. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Elég fehérjét be tudsz vinni étkezéssel, a turmixok nem fogyasztanak.
2021. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A haverod ostobaságot mondott. A fehérjepor egy táplálékkiegészítő, amit akkor kell szedned, ha az étkezéseiddel nem tudod bevinni a napi fehérjeszükségletet.

A fehérjepor nem fogyaszt.

2021. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fehérjepor is plusz kalória és felesleges, ahogy már írták. Pont hogy nehezíti a fogyást.
2021. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!