Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani szeretnék,...

Szálkásítani szeretnék, súlyzós edzéseket végzek DE?

Figyelt kérdés
Alapjáraton az étkezésem (ami a reggelit, ebédet, vacsorát illeti) egészségesen étkezem, sok csirkét, rizst, túrót, tojást, zöldségeket eszem viszont nem tudok ellenállni az édességeknek ,ha 2-3 naponta megeszem valami csokit, kakaóscsigát (néha 1-1 db keksz máskor egy egész zacskó lemegy) az nagy gond? Ha nagyobb súlyokkal dolgozom (3-4 kg ha fél kezes, ha popsira ,edzek 2 kezet használok akkor 10-12kg) akkor attól, zsírrá fog alakulni? Nem vagyok hízékony típus egyébként, eddig sokkal több édességet ettem. 158 cm/48kg L

2017. szept. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Akkor fogysz ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz és akkor hízol ha többet. Ha most te benyomsz egy tábla csokit, de még mindig kevesebbet vittél be mint amennyit elhasználsz, akkor ugyan úgy fogyni fogsz.


2. Nem ártana kiszámolni hogy mennyi kalóriát viszel be, mert csak így érzésre eléggé mellé lehet lőni ami pedig hátráltatja a haladásodat.


3. Ezeket nem nagy súlyok, hanem kicsik, ezekről elég hamar tovább kéne lépni (nem tudom mit értesz popsira edzés alatt, milyen gyakorlat?)


4. Ha már edzel akkor eddz mindenre. Egy arányos, formás test messze vonzóbb mint ha csak a feneked lenne kidolgozva, a kiegyensúlyozatlan izomzatból adódó problémákról meg nem is beszélve.

2017. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző elég korrektül összeszedte a dolgokat.


Az édességtől még lazán fogyhatsz vagy erősödhetsz, persze az egészséged miatt nem árt, ha jobb összetételűeket eszel, de neked kell eldöntened, neked mi fér bele.

2017. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenre edzem, csak ma lábaztam ezért kiemelten azt. Nekem nagy súlynak számít,

mert többet nem nagyon birok el, amúgy számolom a kalóriákat. Köszi a válaszokat

2017. szept. 20. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
48kg al hova a rákba akarsz szálkásítani?
2017. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-esnek is igaza van! Tömegeljél nyugodtan, bár édességgel úgyis azt csinálod. Most ha 48 kilóra elkezdesz még több súlyt veszteni abból nem lesz hasznod. Rendszertelenűl fogsz menstrualni, gyenge leszel.
2017. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!