Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek beteg vagyok?...

Szerintetek beteg vagyok? Segítség!

Figyelt kérdés
a múlt hónapban 11kilót fogytam, mert egyszerűen nem voltam éhes, és nem ettem...most egy nap 1x eszek, és utána rettenetes hányinger kerülget...a családom folyton próbálja rám erőltetni az evést, de egyszerűen nem megy...szerintetek mi lehet a baj?
2010. aug. 29. 21:44
 1/5 anonim válasza:
Velem ugyanez volt,kb 7 kilót fogytam. (Bár nem jött rosszul :P), az az igazság,h valami oknál fogva kissé depressziós lettem,aztán ebből kikerültem,viszont a gyomrom már összeszűkült így nem kívántam az ételt. A család persze aggódott,h mi van velem. Egy alkalommal többet ettem,a másiknál mégtöbbet...Így visszaállt a rendes étkezésem. Persze még mindig kevesebbet eszem,mint régebben,bár már tudatosan...Szerintem erőltesd le a falatokat,rajtam segített,de mindig csak egy picivel többet. Ja,és igen,a hányinger..Én is folyton rosszul voltam :S Egyszer meg is hányattam magam,hátha jobban leszek,de nem jött ki semmi,csak rosszabbul lettem. De ahogy "hozzászoktam az evéshez" elmúlt az is .
2010. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összeszűkült a gyomrod, és hányingered van a kaja gondolatától is.

Szokj vissza a kajálásra lassan, óvatosan.

Én így fogytam 24 évesen csontsoványra, és beteg lettem. Nem ajánlom...

2010. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. aug. 30. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassanként kell egyre többet enned. Ha hirtelen eszel sokat, akkor csak kihányod.
2010. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folytatás: ne egyszer akarj enni, hanem minél többször egy-egy falatot; akár óránként is!
2010. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!