Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavarosok (BED, bulimia)!...

Evészavarosok (BED, bulimia)! Miből állt a legutóbbi binge-etek? Vagyis mit ettetek a legutóbbi falásrohamotok alkalmával?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 16:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

6 db rántott sajt

Nagy zacskó (200 g) chips

1 liter tej

1 csomag győri keksz

2021. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, 3 rétes, meg egy fél kilós rozskenyér, egy csomag szeletelt sajttal, meg eperlekvárral+ egy csomag túrórudi, meg egy krémtúró, meg bazinagy adag szőlő...nem tudom, hogy fért el
2021. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Nem tudom pontosra miket, de elég sokat...utána megbántam és nem ettem egy napig kb semmit. Kitartást minden étkezés zavarosnak!
2021. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Huh, megpróbálom összeszedni. Ennek már 3 napja.

-Tiramisu

-Nagy táblás milka csokoládé

-Fagyasztott töltött tészta golyók

-2 doboz jégkrém, csokoládés és epres

-Trappista sajt

-Kenyér magában

-Brownie

-Kakaóval töltött keksz

-Popcorn

-Csokiba mártott(?) kókuszkocka

-4 db fánk, lekvárral töltött

-Mogyorókrém

-Fűszeres tészta bundás mogyoró (nem tudom konkrétabban a nevét)

Igen, eszméletlenül rosszul voltam a nap végére. Sőt, másnap is. Belőlem sem néznék ki, hogy ilyen mennyiségű ételt veszek magamhoz mivel normális napjaimon nagyon odafigyelek a bevitt mennyiségre és sportolok. A súlyom emiatt állandóan ingázik és képtelen vagyok az utolsó 6-7 kilómtól megszabadulni. Rajta vagyok a gyógyuláson. Már belátom, hogy mennyire nem normális ezt tenni magammal és igenis ezzel foglalkoznom kell. Nem csak beseperni a szőnyeg alá hogy "majd holnaptól diéta, de ma még nyakig zabálom magam". Szóval kitartást minden evészavarban lévőnek!

2021. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

3 kakaós csiga

2 zsemle

1 joghurt

1 üveg lekvár

200 g sajt (1 csomag)

Fél liter tej

3 db tortilla lap


És van, hogy ez napjàban többször...

Én sem hànytatom magam, igaz próbáltam, de egyszerüen nem ment 40 perc után sem...Van, hogy napokig nem eszek semmit, csak vízet iszom, de már a koplalást sem bírom. Egyre csak hízok, és úgy érzem, nincs vége, nem fejlődöm semmit, hiába járok pszichológushoz, hiába döntöm el, hogy összeszedem magam.


De tudom, hogy lesz megoldás, és nagyon sok erőt adhatunk egymásnak, hogy kijöjjünk ebből!

Minden jót!

2021. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

csomó mézeskalács, 3 palacsinta

Eghyik pörköltel másik lekvárral harmadik túróval ennyi és mégsem híztam tőle egy fekete sem mondjuk ezen kívül aznap csak két szelet pirítóst ettem szóval ha azt nézzük nem volt annyira falásroham

2021. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%

Na...fejlődök xd

Legutóbbi binge-eim:

-Kb 400 g csalamádé együltő helyemben.

- egy csomag sósmogyoró fél üveg mogyivajjal

- kiadósabb ebéd utáni fél mákos bejgli - úgy, hogy már jól laktam xd

- ma reggel 4glutenmentes zsemle, két fehérjeszelet, 2 kávé, magnéziumos üccsi, meg egy pohár tea..

Ezek már normális mennyiségnek számítanak. Kérdés a hozzáállás:

Szívás, hogy egyszerűen csak rámjön, mint valami roham, és kínlódás kell odafigyelnem, hogy egyáltalán az ízeket ki tudjam élvezni...

Szerencsére leszokóban vagyok..

2021. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

Nekem a legnagyobb bingem ez volt

-300g nutella

-2 tábla csoki

-1 zacskó gumicukor

-big mac menü

-bubu tea


Ez ilyen déltől este 8ig tartott de emlékszek h szörnyű volt

2022. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

túrós-kakaós süti 3 nagy szelet

1 tábla csoki

4 kinderbueno

1 szendvics

2022. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
67%

1alma, 1 narancs és most kapaszkodj: 370 gramm tortillalap magában 😅 meg egy chili paprika😶😶😶

Kemény az élet, ha anorexiából gyógyulsz, 4400kcal a mai napom, lassan mehetek sumo birkózónak:'D

2022. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!