Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet, miért nem...

Mi bajom lehet, miért nem bírok hízni? F

Figyelt kérdés
20on éves férfi vagyok és hónapok óta sikertelenül próbálok hízni. Magas és vékony vagyok (190 cm 78 kg) és nagyon szeretnék férfiasabb alkatot elérni. Az utóbbi időben egyre többet eszek, ebédre dupla adagot, heti több alkalommal óriáshamburger sültkrumplival, csokit eszek minden nap, fehérejport is iszok, de egy kiló sem akar feljönni. Nagyon furcsa ez már nekem, valami gond lehet az anyagcserémmel?
2021. szept. 19. 17:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ebédre annyit szoktam enni hogy majd szétdurran a hasam..
2021. szept. 19. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon gyors az anyagcserèd, van mèg ilyen testalkatú a családban?


Edzèssel próbálj meg izmot felszedni magadra, mert így nem igazán fogsz hízni.

2021. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig kevés az étel. Van ilyen. Annyira energiapazarló a szervezeted, hogy akár 4-5x annyira van szükséged ahhoz, hogy elkezdjen tárolni. De ne hízni akarj, hanem izomzatot építeni inkább... Próbáld komolyabban, hányásig. Akkor már működnie kell a dolognak. Ha akkor sem, akkor reális a gyanú egy komolyabb betegségre.
2021. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Pedig még fehérjeport is iszol? Nem is értem miért nem vagy még kipattintva tesó 🤷‍♀️
2021. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a fehèrje port hiába iszod, ha meg sem mozdulsz😀
2021. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első körben csak hízni szeretnék, simán elférne rajtam 10 kg.
2021. szept. 19. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem olvasod a válaszokat ?


Ha ilyen a testalkatod és a genetikád, ehetsz egy házat is és akkor sem fogsz hízni.

Tapasztalatból mondom. Egyetlen esélyed, hogy izomból próbálsz formásodni.

2021. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gluténintoleranciát csináltass. 24 évesen vettük észre a tesómnál (egy gyomorfertőzés következtében), hogy azért nem hízik (pedig orvosira járt).
2021. szept. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen énis hasonlógondokkal küzdök, és kerestem minek lehet ez a tünete, kiderult, glutén és laktózérzékeny is vagyok, nézesd meg hátha neked is van ilyen(nem mindenkinél lesz hasmenés vagy egyértelmű tünet)
2021. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
edz akkor lesz férfiasabbn testalkatod
2021. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!