Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok meg szabadulni a...

Nem tudok meg szabadulni a súlyfeleslegemtől?? Hogy kezdhetnék el egy diétát? Ami nem egy vagyon?

Figyelt kérdés
Lelki oka van az egésznek, egyedül érzem magam, szorongok, otthon is és a koleszban is. Sokszor csak elkap a szorongás. Nincs senkim... akivel normál kapcsolatom lenne (otthon). Vasárnap óta csak eszem, (asszem azért is mert meg fog jönni)rémálmaim vannak. Nem tudok tanulni, félek, hogy mi lesz, mi lesz ha nem lesz munkám, ha nem fogok tudni soha sem megfelelni úgy ahogy most sem. Egyetemre járok, napi szinten tanulnom kéne, van egy szobatársam, borzasztó, edig bírtam, már nem bírom.VAN OKA! Olyan mintha mindig együtt kéne működnöm vele, (elmenni boltba, vagy akárhova). Én nem vagyok ilyen, suli időszak van... Spórolnom kéne a pénzzel erre, egész héten költök. Összekellene dobnom valami menüt, talán még otthon amit vasárnap megfőzök és szerdáig beosztom, a csütörtök péntekre, szombatra meg készítek valamit, szerdán, és akkor azt vinném haza is... Nincs kitartásom, olyan félelem van bennem amit el sem tudok mondani.
2021. szept. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, minél több zöldséget. Ha össze-vissza eszel, akkor nem csoda, ha hízol. Első körben nem ártana pszichológus, ha ennyire szorongsz.
2021. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, de nem megyek vele semmire... Zöldség dolog nem rossz ötlet viszont nagyon tudok puffadni tőlük.
2021. szept. 29. 17:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok 100 kiló, 50-53 között szoktam lenni, ha nagyon rossz a kedvem akkor 53kg vagyok. 158cm-hez és 48 kgnak kellene lennem.
2021. szept. 29. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pszichiátert, hogy adna -e beutalót pszichológushoz. Kísérletezz a zöldségekkel, hogy ki tudd zárni mi puffaszt. Egy jó tartalmas leves, főzelékek, húsok salátával/párolt zöldséggel. A kenyeret, krumplit, rízst fog vissza, és ne igyál üdítőt, gyümölcslevet.
2021. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyon, milyen vagyon? Olcsóbb. Felét eszed, aztán kész.
2021. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!