Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs pénzem, és egy hete nem...

Nincs pénzem, és egy hete nem ettem semmit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy nem kaptam meg a fizezésem, 2 hetet csúszik. Bonyolult hogy mi miatt, de nem is ez a lényeg.

Kifizettem a tandíjamat, és úgy alakult, hogy 1 hete semmi pénzem nincs, és konkrétan egy hete nem ettem.

Sajnos szüleim, és testvéreim nincsenek, és mivel nem rég költöztem Budapestre kevés embert ismerek, akiket meg kérdeztem nem tudtak pénzt adni.

6 és fél napja nem ettem már, és pénteken kapok pénzt, elvileg az emberi szervezet 2-3 hétig bírja élelem nélkül, de kezdem ramatyul érezni magam, nagyon gyönge vagyok.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Ki bírom péntekig, vagy forduljak orvoshoz? Utcán meg nem akarok kéregetni.


2021. nov. 10. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
van ingyen konyha , szoktak adni 1 nap többször főttkaját csak oda kell menni
2021. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen esetekre való a folyószámlahitel.
2021. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Próbáld meg, 65 fő számára nyújtanak ingyenes étkezést.

2021. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudod esetleg levinni a számlád mínuszba? Én segítenék neked egy kaja árával, ha tudsz adni valami elérhetőséget. Egy facet mondjuk.
2021. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Még jó hogy netre van pénz ha már kajáéra nem is, és itt tudsz kéregetni. A gyakorit megtalálod, de az nem hogy hol van Pesten ingyen kaja...
2021. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
6-oska. gondolom havonta fizeti a netet..
2021. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos átérzem a helyzetet, volt hogy egész nap egy automatás forró csoki volt a kajám, azt is a kollégám vette nekem 50 forintért.

Szomszédoktól nem tudsz kérni kaját? Ilyenkor félre kell tenni a büszkeséget. Vagy tégy úgy, mintha már benne lennél a főzésben, és csak egy kis tej, meg tojás hiányozna.

Esetleg körülnézhetsz az egyházaknál, szoktak fenntartani rászorulóknak ingyen étkeztetést.

2021. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link] (későbbre esetleg)


[link]


ezeket is nézd át házha találsz valahol pl csipkebogyót. Diós is sokhelyen hull most , meg alma , szedd össze ha látsz az utcán, aztán addig is van mit enni. De ott a tyúkhúr a gyermekláncfű meg a többi is légy szemfüles járd az utcákat , erdőket.

2021. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
heteske, ne legyél már naiv: azért ír ide hogy hátha akad valami hülye akit lehúzhat pénzzel. Nagyon hülyének kell lenni ahhoz hogy ne tudja megoldani a kaját, főleg fönt Pesten. Ha ételt akarna, akkor simán rákeresett volna a havonta fizetett neten hogy hol tud ingyen enni. De ha pénzt akar pár kihasználható hülyétől, könnyebb a gyakorin sírni.
2021. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!