Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs pénzem, és egy hete nem...

Nincs pénzem, és egy hete nem ettem semmit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy nem kaptam meg a fizezésem, 2 hetet csúszik. Bonyolult hogy mi miatt, de nem is ez a lényeg.

Kifizettem a tandíjamat, és úgy alakult, hogy 1 hete semmi pénzem nincs, és konkrétan egy hete nem ettem.

Sajnos szüleim, és testvéreim nincsenek, és mivel nem rég költöztem Budapestre kevés embert ismerek, akiket meg kérdeztem nem tudtak pénzt adni.

6 és fél napja nem ettem már, és pénteken kapok pénzt, elvileg az emberi szervezet 2-3 hétig bírja élelem nélkül, de kezdem ramatyul érezni magam, nagyon gyönge vagyok.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Ki bírom péntekig, vagy forduljak orvoshoz? Utcán meg nem akarok kéregetni.


2021. nov. 10. 09:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok kéregetni, és nem fogok senkitől elfogadni semmit a helyzet ellenére sem 6-os, nem vagyok ilyen ember. Egy teljesen átlagos egyetemista vagyok.

A büszkeségem az ami nem engedi, hogy olyan helyekre mennyek ahol ingyen kaja van, 700E forint ment ki tőlem az elmúlt héten, és sajnos nem számoltam azzal, hogy nem fogok fizetést kapni, ezért ilyen helyzetbe kerültem. + szerintem csak hajléktalanoknak adnak ingyen kaját, de ugye én nem vagyok az.

Már ezt is cinknek érzem, hiába névtelenül kérdezek.

Komolyan gőzöm sincs, hogy mit csináljak... Cukros üditőim vannak, azokat iszogatom, onnan kap valamennyi energiát a szervezetem.

2021. nov. 10. 09:27
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
7
2021. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
700 ezer? mégis mia fszt csináltál te? MAúgy nem tudom hol dolgozol de 10-éig meg kellene küldjék mindenhol a fizut.
2021. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
HA meg nem akarsz ingyenételosztásra menni akkor szenvedj , bár rta van dió szedj azt akkor ha találsz vagy almát.
2021. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Én tuti a munkáltatómnál balhéznék, hogy nincs mit ennem, stb., valamennyit adjanak előlegbe, ha már nem fizetnek. Mégis mi a biztosíték arra, h pénteken lesz fizu? Nem tudom mi a gond azzal, ha pl. szomszédtól kérsz valamit, nemsokára úgyis visszaadod neki. Lehet, hogy ciki, de most jobbat nem tudok. Segélyszervezetet fel lehet keresni nem kell hajléktalannak lenni.
2021. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél fizetéselőleget. Bemész a bérosztályra, bérszámfejtésre és előadod, hogy sürgősen pénzre szükséged.
2021. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem már sokan voltunk ilyen helyzetben, csak ugye ezzel senki nem dicsekszik.
2021. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Liszted nincs otthon?
2021. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Látva a reakciótokat, összeszedtem magam, és vegül bekopogtattam a szomszéd sráchoz, elmondtam neki mi a helyzetet, és nagyon kedves volt, adott egy csomó mindent, még vitaminokat is adott. Ez nagyon gáz így ismeretlenül, de a probléma megoldódott. Csak ezek után kellemetlen lesz a szemébe néznem.
2021. nov. 10. 10:09
 20/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ügyesen csináltad. Nem szeretek én sem kérni, de ha kell, hát kell, van ilyen helyzet sajnos, úgyis visszaadod neki gondolom.
2021. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!