Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mások családjában is volt...

Mások családjában is volt nagymértékű hízás ebben a koronás időszakban? Ti hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Kint élek és dolgozom Németországban pár éve. És sajnos úgy adódott hogy kb másfél éve most először tudtam hazajönni.

Elég nagy meglepetés volt látni hogy Apám és Öcsém mennyire elhíztak. Apám mindig legalább átlagos alkatú volt, úgyhogy nem értem hogyan engedhette magát 123 kilósra hízni.De azt se tudom Öcsémbe mi ütött. Mindig szikár gyerek volt, most pedig 115 kg. Eléggé elkanászodtak, én pedig nem tudom hova tenni ezt az új állapotot.csak bosszankodva figyelem a mértéktelen karácsonyi zabálást.



2021. dec. 26. 17:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az talán jó jel, hogy legalább nálunk sincsen tabusítva a téma. Nyugodtan kimondják magukra is egymásra is hogy sokat esznek meg meghíztak.
2021. dec. 28. 16:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem latod rajtuk a lelki problémat, mert kitűnően pótolják hamikával azt, ami hiányzik az életükből.

Nem kell ezzel tudatában lenniük.

Raveszed őket, hogy folytassanak valami aktív rekreaciós tevékenységet.

Pl.: jarjanak el túrázni és készítsenek fotókat.

Vagy járjanak el moziba és wellnessezni.


Rá fognak jönni, ha kimozdulnak, hogy ez sokkal jobb, mint kerekre enni magukat, csak már elkényelmesedtek.

2021. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha ők jol érzik magukat így, élvezik ezt az életmódot akkor téged miben befolyásol?

Tesom nekem is már szinte gurul de az ő dolga :)

2021. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha 10 év múlva 170 kilósan stroke-ot kapnak, az is az ő dolguk lesz, gondolom.
2021. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Két dolgot kell kerülni: a fitnesz klubbot és a kijózanítót :) Lehet odafigyelni és az elég :) [link]
2022. jan. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!