Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de irreális...

Hízni szeretnék, de irreális gyorsasággal tudok leadni akár kilókat is. Mit tegyek, hogy a felvett kilók meg is maradjanak? 20/F

Figyelt kérdés
Egész életemben nem nyomtam 60kg-nál többet, ezért elhatároztam, hogy felhízlalom magam 75kg-ra (177cm vagyok). Egy appal mérem a napi bevett kalóriáimat, de olyan irreális számokat mutat már hónapok óta a mérleg, amit nem tudok megfejteni. Reggeli mérésnél ma 65.5kg-t nyomtam, nem egész 12 óra múlva már 64.1kg-t mutatott. Volt, hogy egy nap leforgása alatt 2,5 kg-t fogytam. Hogy lehetséges ez? Megmagyarázhatja ezt valami étkezési rendellenesség vagy betegség amiről nem tudok? Gyors az anyagcserém, de ennyire? Dohányozni dohányzok, ez közrejátszhat? Nagyon frusztráló, hogy ha már egy napig nem eszek annyit amennyi jól esik, akár napok munkáját veszítem el újra és újra.

2021. dec. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Itt a karácsony, edd meg az összes bejglit, sőt süss még párat, 1 hétig napi 4 rúd bejglit egyél meg kb. Ne mozogj mellette semmit nagyon.
2021. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
A súlyunk akár 2-3 kilót is ingadozhat egy nap alatt. Viszont hasonló anyagcserével nekem a kondi segített. Amit azzal szedtem fel, évek óta megvan rajtam, míg régebben hiába jött rám pár kiló, egy kis stressz vagy egy betegség és le is ment. Szóval gyúrjál.
2021. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Amikor még volt sorkatonaság 60-70 közötti átlag súllyal vonultak be a fiúk. Az alapkiképzés alatt leadtak jó pár kilót,de ez érthető is volt . 24 hónap elteltével aztán a bevonulási súlyukat jócskán meghaladva szereltek le .Ennek oka lehetett a majdnem mindig azonos időben való étkezés.Sportolni ott nem csak lehetett,hanem kellett is .A "sakkozás" is kemény volt,fejlesztette láb,és comb ízmokat.

Az ágyban történő pihenés is elő írt volt.

2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg fejlődésben vagy ,addig a szervezet minden feleslegeset el fog használni.Még az egész tested nem vált férfiassá.

A végleges csontozat kialakulása is 25 év kor felé várható.

Ilyenkor még a testesebbek is lefogynak kissé.

2021. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kg ingadozás normális. Reggel mérd magad éhgyomorra, wc után.
2021. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ajánlanék inkább egy 60-80 éves rugós mérleget. Abból még nem hagyták ki az anyagot. Ott legfeljebb az számít, mire rakod, és merre dőlsz rajta. Nem akarok regényt írni, hogy ezek a mai mérlegek mire képesek... Hát van amelyik percenként két kilóval többet mutat. Azt ha merül az elem, még osztani is tud.


2-3 kg ingadozás normális: Fekete Lacinál igen. Belőled a vérhasjárvány nem hajt el délig annyi vizet.

2021. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!