Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni mit egyek?...

Szeretnék hízni mit egyek? Mik a legfontosabbak hogy hizni tudjak? Rendszeres étkezés? Ha lehet azért ne menjen rá az összes fizetésem se. Valaki valami tanácsot tud adni? Hogy mit egyek?

Figyelt kérdés
ha lehet ne csakhúsbol áljon. esetleg valami gyogyszer vagy táplálékkiegészitő?
2010. szept. 8. 22:10
 1/7 anonim válasza:

Hústól nem fogsz hízni. Szénhidrát. Az kell neked. Ha tényleg érdekel a dolog, a hízás, ajánlom ezt az oldalt. www.shop.builder.hu

Nem kell elkezdened gyúrni, elég, ha elolvasod a táplálkozási alapismereteket, megnézed a tömegnövelő étrendeket. És nem árt, ha tisztában vagy azzal, mikor mi történik a testedben. Szóval olvass, aztán hajrá:)

2010. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző voltam. Még annyi, húst is kell enni természetesen, izmokhoz kell a fehérje, kb. rohadt sokat, de mellé kell rizs vagy burgonya. FGF
2010. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kifejezetten tudom ajánlani a HERBA LIFE (herba lájf) terméket. ez egy por ki kell tejjel,vagy ha nem szereted,vízzel,keverni,és ez mellett jókat enni.De a flavitaminok között is találsz magadnak,olyat,ami hízást okoz! jó étvágyat!,m,
2010. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy kiegyensúlyozott kajátol hízz, de ha egyáltalán nem vagy hízásra alkalmas, akkor ehetsz akármennyit ch + fehérjét, edzés nélkül csak elpocsékolt szórakozás. A Body.Builder alapismeretekben is az első mondatatokban ott van, edzés nélkül elérni semmit nem lehet.


Gyógyszer van erre, Peritolnak hívják, de ez csak étvágycsináló, ettől nem fogsz magába hízni, valószínűleg ettől csak többet fogsz enni/aludni és aki erre hajlamos így tud felszedni egy kis zsírt. Házidoki felírhatja neked, de azzal számolj, ha ezt szeded, kell otthonra bőven kaja.


Hízótabletta nem létezik, azt csak néhány elkeseredett ember gondolja, aki sehogy sem tud hízni (mint ahogy én sem, igaz én nem is akarok, maradok a száraz izomépítésnél). Másik megoldás a multivitamin, az is étvágyat csinál (2-3 ezerér minőségit kapsz másfél hónapig elég kb.) és segít megőrizni az egészségedet.


Van még egy megoldás, Nutridinknek hívják, lényegében ez is egy tápkieg, súlyos betegek szokták inni felépülés után, hogy felszedjenek néhány kilót, nagyon durva kalóratartalmú ha jól tudom, viszont elég borsos az ára ha nem vényre van felírva. Viszont kétlem, hogy annyival jobb lenne egy keményebb tömegnövelőnél...


Ezeket a lehetőséget leszámítva, én mindig csak az izomépítést tudom szajkózni, heti 3x1 óra konditerembe, mellé megfelelő fehérje+ch bevitel és olyan gyorsan fog a súlyod gyarapodni mint a huzat, és egészségesen izmos szép tested lesz. Ha férfi vagy kizárólag ezt a megoldást ajánlom, akkor szerintem ne is gondolkozz az edzésen kívűl másba, ha nő, akkor is nyugodtan építhetsz izmot, hisz nem leszel gusztustalanul izmos, hanem csak formásabb és szebb lesz a tested és a súlyod is megnő. Heti 3-4 órába senki nem hal bele, és akkor nem kell állandóan balódni a zsírfelvétellel és egészséges is maradsz. De ha ez nem tetszik, próbálj ki més sportot...


Üdv!

2010. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
férfi vok. 21éves ha mék konditerembe és hizni is akarok mit szedjek hozzá?
2010. szept. 9. 10:44
 6/7 anonim válasza:

Első voltam.

A b vitamintól jön meg az étvágyad, az hozza, szedhetsz valami b-komplexet. Túladagolni nem tudok, a fölösleget kihugyozod.

Szedni nem kell semmit, amíg az alapismeretekkel nem vagy tisztában. Mondom, nézegesd azt az oldalt, amit ajánlottam, vagy amit az előttem lévő ajánlott.

Röviden. Fehérje bevitel=testsúlyod*2-vel, grammban (tehát ha 70 kiló vagy, akkor 140g kell), szénhidrát ugyanez, csak 4-el beszorozva. 100g. csirkemellben van kb, 25 gramm fehérje, 100g. rizsben kb. 70 gramm szénhidrát. Így ha betolsz 600g csirkét és 400g. rizst, más nem is kell. De persze azért kell, hogy meglegyen a változatos étrend. Nagyon egyszerűen elmagyárzva így néz ki. Edzés után érdemes valamilyen komplex tömegnövelőt inni (volumass, jumbo), kezdésnek más nem nagyon kell. De mondom, tanulmányozd az általunk említett oldalakat.

2010. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha hízni akarsz, akkor egyél naponta kevesebbet, de sokat.

(pl.:napi 3x étkezel, de sokat eszel.)

Én is hízni akartam, de túl sokat híztam:

naponta egyfolytában zabáltam, most

13 éves koromra 72 kg vagyok.

Tehát ha hízni akarsz, akkor

ne az ilyenekkel hízz:egyél sokat, járj mekibe stb...

De a "b" vitaminok tényleg jók.

2011. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!