Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy eszem...

Miért van az, hogy eszem rendesen, de még sem hízom???

Figyelt kérdés
Már kb egy éve 40 kiló vagyok és egyáltalán nem történik semmi, még alacsony is vagyok, nem is növök már. Privátban leírom a koromat. Valaki tud valami javasolni? Egyébként focizom, de én vagyok a legsz*rabb, mindig ellöknek, gyenge is vagyok, nem bírom a futást, nem bírok erőset rúgni, izmom nulla. Elegem van az életemből. Mindenki olyan nagy körülöttem, csak én vagyok rohadt kicsi, még a hangom is olyan magas, mint egy egérnek. Olyan vagyok, mint egy 5 éves. Csak álmodozni tudok. Gyúrni meg hiába, hiszen nincs miből izmot csinálni vagy nem tom hogy mondják ezt. Már most érzem, hogy szar felnőtt korom lesz.

2022. jan. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyagcseréd gyors.

Fiatal vagy?

2022. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Eszem rendesen.


1. nem eszel rendesen

2. felszívódási zavarod van

2022. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mi számít rendes evésnek?? És mit tudok kezdeni a felszívódási zavarral??
2022. jan. 23. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyit eszel? 1600 vagy 3600 kcalt?


Én 1600-zal stagnálok kb úgy, hogy maximum napi 3 km-t sétálok és ennyi.


Amikor sportolok minimum 2300-at de inkább többet kell ennem.

2022. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elég relatív neked mi a sok evés.


Szamold a kalóriákat és próbálj minőségi tápanyagokat bevinni.

Sok zöldség, hüvelyesekből fözelék, sok gabona (basmati rizs, teljes kiorlesu kenyer) legyen husi mindig az asztalon (minimum 70% hustartalmu sonka, csikre, nyuszika :D)


Menj el orvoshoz, hogy vizsgalja ak ki, nincs e valamilyen priblemad, amiert nem hizol, pitold a vitaminokat, ha kell.


Verszegeny is lehetsz, lszivodasi zavarod is, hormontavarod is. Szoval orvos -->

2022. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!