Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám kiszámolni,...

Hogyan tudnám kiszámolni, mennyi a napi szénhidrát/fehérje/stb. szükségeltem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen kalkulátorok a neten, keress rá..

Persze pontos adatot nem kapsz, csak valamiféle átlagoltat.

Be kell írni a testmagasságodat, súlyodat, a munkád típusát, hogy mennyit mozogsz, és még pár adatot....

2022. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pl: [link]
2022. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam ilyen netes kalkulátorokat, de nagyon felületesnek tűnnek. Jobb esetben is csak a súly csökkentés/növelés van opciónak, én pedig jelenleg izmosodni szeretnék.
2022. jan. 26. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjéből testsúlykilogrammonként 1,5 gramm az ideális. A másik kettőből vigyél be annyit, hogy ne legyél kalóriadeficitben (sporttal elégetett kalóriát is beleszámítva), inkább többlet legyen. A szénhidrát ne legyen túl alacsony, mert izomépítés tekintetében az inzulin a barátunk.

A Testépítés kategóriában kaphatsz még jó tanácsokat, érdemes a korábbi hasonló kérdéseket is elolvasni.

2022. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!