Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen jelzővel tudnátok...

Milyen jelzővel tudnátok megilletni a mai napi táplálkozásomat?

Figyelt kérdés

Összesen bevitt kalória: 2942


Bevitt zsírmennyiség: 122g


Bevitt fehérje mennyiség: 114g


Bevitt szénhidrát mennyiség: 297g



Ennyi info alapján hogyan tudnátok jellemezni a mai napi táplálkozásomat?



2021. dec. 6. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Milyen jelzőket vársz 0,00 személyes adattal, cél nélkül? Van akinek ez ideális, másnak fogyáshoz, a többségnek hízáshoz vezet.

2021. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19-es a BMI indexem, férfi, fizikai aktivitás nuku, szellemi munkavégzés, 3 naponta ürítek, 20 éves vagyok.
2021. dec. 6. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig semmihez közelít a minimum a magasság, súly lenne pluszban. 19-es BMI-vel nagyon vékony vagy, ha 3 naponta ürítesz, nagyon kevés a rost és folyadék fogyasztásod. Valószínűleg skinny fat vagy, ha nem mozogsz.
2021. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

186cm, 66kg


Igen, skinny fat féle testalkatom van. Régen jártam edzőterembe, akkor se voltam vaskos, de szálkás voltam és az izom amit felszedtem kicsit összelankadt aztán ezeknek a "maradványai" valóban ilyen skinny fat féle alakot öltenek rám.



Folyadék lehet, hogy kevés, bár változó illetve a táplálkozásomat a rendszertelenség jellemzi. Vannak napok amikor 5000 kalória is lemegy, de olyan napok is vannak amikor 1800 körül megy le csak. Aztán a tartalmi összetétele is rendszertelen, mert vannak napok amikor az össztápanyag bevitelem 60%-át édesség, és a maradék 40%-át alkotja rendes kaja. De természetesen ennek fordítottja is bőven előfordul.


Pl ma is délután 3 körül elkapott az éhségérzet és azt csináltam, hogy füstölt kolbászt ettem disznózsírba mártogatva mert egyszerűen ezt kívántam.

2021. dec. 7. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy kórosan sovány vagy férfiként, ilyen adatokkal?


Nem összevissza kell enni, hanem napi 7-8x (ebből 3 nagyobb kaja) rendszeresen minimum 2500-3000 kcalt! Minden nap!


Plusz sport.

2021. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!