Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egészségesen táplálkozok...

Ha egészségesen táplálkozok és szedek vitaminokat normális hogy megfázok? 21/f

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, figyelek az étkezésemre is és vitaminokat szedek. Lehet buta kérdés de akkor miért fáztam meg.

Igazából évek óta egy kis orfolyással meg köhögéssel végig ment rajtam mindent, nem éreztem a covidnak a tüneteit sem, nem tudom elkaphattam e.

Vagy ha egészségesen élek akkor az arra jó hogy a betegségeknek a lefolyását enyhíti?


2022. febr. 11. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól még elkaphatsz bármit, de te is írtad, hogy nem viseli meg különösebben a szervezeted.
2022. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az immunrendszer is sokat szamit. En is egeszsegesen elek, sportolok, szedek is vitaminokat, de evente 3x altalaban beteg vagyok (mar covid elott is igy volt),nem is kicsit, 4-5 napra ki szoktam dolni. Mindig ugyanaz a tema, lazam nincs, de faj mindenem es alig tudok felkelni.

A covidot viszont eddig csak egyszer kaptam el es enyhe volt szerencsere.

Szoval nalam nem tudom mennyit szamit az eletmodom, lehet enelkul allandoan beteg lennek, de lehet, hogy eppen nem valtozna semmit a helyzet, passz.

2022. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fertőző betegségeket többnyire elkapják az eberek, függetlenül az életmódtól.
2022. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A genetika az elsődleges, tehát az immunrendszer, amit te kaptál.

A többi már csak abba szól bele, hogy ezen szinte semmit se ront az ember, vagy pedig jó sokat. Olyan nincs, hogy valaki gyenge immunrendszerű, aztán majd egészséges életmóddal, meg heti 3 tonna gyümölccsel 2x jobbat farigcsál magának.

2022. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!