Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gáz ha minden álmom az hogy...

Gáz ha minden álmom az hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve..

20 éves nő vagyok, 148 cm "magas" és minden álmom az hogy magasabb legyek de lehetetlen :( Az a gond hogy szerintem magasabbra nőttem volna csak nem étkeztem egészségesen és mozgásszegény életmódot folytattam 15-19 éves koromban a depresszióm miatt..



2022. febr. 12. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát. Nem mondanám gáznak mert érthető hogy miért szeretnél magasabb lenni.


Az étkezéssel meg max részben függ össze már nem egy vékony, kevés ételt fogyasztó, de magas ember van. Ez inkább a genetikától függ hogy ki mennyire lesz magas.


Szerintem valahogy meg kéne próbálnod elfogadni magad. Ha attól félsz hogy nem tetszenél a fiúknak (vagy lányoknak) akkor ne aggódj szerintem. Biztos bőven van olyan akinek ez bejön ^^

2022. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen már nem leszel magasabb, ha a nem megváltoztathatón rugózol, ugyanúgy pszichológiai problémád van, mint kamaszként. Menj szakemberhez.
2022. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy szerintem nem tetszenék (mondjuk még nem volt barátom/barátnőm de szerintem nem emiatt) csak mindig rám mondják hogy "milyen kis cuki vagy" stb. És én mindig magasabb szerettem volna lenni :/
2022. febr. 12. 10:59
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
De igen, 20 evesen meg nőhetsz. Orvosrol orvosig jarj mig valamelyik fel bem ir neked nivekedesi hormont. Egy ket kueat elszedhetsz gond nelkul megfeleloen adagolca, aztan mellé egyél sokat, szedj csontepito vitaminokat es sulyzozz. Par centit nőhetsz vele mert mert csak 20 vagy. 30 evesen mar keso lenne. Amugy pedig tanulj keleti nyelcet, a japan pasik 160-165 centik es ott nem ritka a 140 centis csaj se.
2022. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most is járok pszichológushoz de erről még nem beszéltem neki, lehet legközelebb felhozom hogy nem tudom elfogadni a magasságomat..
2022. febr. 12. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mondom: amin nem tudsz változtatni, azon ne rugózz. A "panaszkultúrával" csak elriasztod magadtól az embereket. Ide sem kérdést tettél fel, csak ventilálni jössz.
2022. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnálom
2022. febr. 12. 11:02
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

#5


Naa az tök jó dolog hogy el mertél menni pszichológushoz. Nyugodtan hozd fel neki. Biztos fog tudni segíteni ^^


Hmm. Jól sejtem hogy az a problémád hogy félsz mert talán nem vesznek elég komolyan a magasságod miatt?

2022. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pontosan :/
2022. febr. 12. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly, hogy minden éjjel ezt álmodod ?
2022. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!