Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok pár motiváló szót?

Mondanátok pár motiváló szót?

Figyelt kérdés
Élelmiszerfüggő vagyok. Kedden gondoltam egyet, amikor elkeseredve töprengtem a helyzetemen. "B@sszus, mikor álljak le ha nem most?". Szerda óta próbáltam idefigyelni. Kedden volt az ezelőtti utolsó falásrohamom. Oké, egy két kilengésem minden nap volt, de durva roham nem. Ma, amikor már büszke voltam magamra, mert 4 nap igenis sokat számít nekem betalált a falásroham. A cheetostól kezdve a kekszen,a csokikon és a joghurton keresztül a cukorkáig mindent is. Három részletben. Most itt vagyok, és megint... Megint ül az ördög a vállamon, és azt ismételgeti hogy adjam fel, mert ezzel már el is buktam. Az angyal azt mondja, hogy ha tetszik, ha nem ezek a falásrohamok egy ideig még az életem része maradnak, de ezeken át kell lépni és csinálni tovább... Nem tudom. Az első kezd elhatalmasodni a fejemben.

2022. márc. 27. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogj egy zacskót, minden ilyesmit szedj össze, és dobd ki a kinti kukába, legközelebb meg ne vegyél.

Hajrá, meg tudod csinálni!

2022. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Az nehéz lesz, mert még anyukámékkal élek. Nekik hiába mondom, hogy legyenek szívesek ezeket eldugni előlem, szerinte csak így erősödhet az akaraterőm:(

2022. márc. 27. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, hogy ilyen a családod! Ettől függetlenül fenntartom, hogy dobd ki ezeket, ha 2-3x megteszed, akkor legközelebb nem veszik meg.
2022. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Gondolom akkor nagyon elhízott lehetsz.
2022. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb. 25-30 kg felesleg van rajtam. De egyelőre inkább az egészségem és a mentális egészségem helyreállítása foglalkoztat, mint az esztétika.
2022. márc. 27. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne az egészséged nem lennél dagadt.
2022. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akaraterő, ennyi.


Sajnos amíg azt nem kaparod magadban össze, addig újra és újra vissza fogsz esni.


Egyébként kérj szaksegítséget, mert okkal binge-elsz.

2022. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, gyerünk.
2022. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!