Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz miatt idegesség?

Laktóz miatt idegesség?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma is olyan csokit ettem amiben van laktóz.(véletlenül)

Ma tiszta ideges vagyok, lehetséges emiatt ?


(LÈ vagyok másfél éve azóta nem ettem semmit )


2022. ápr. 9. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt nem láttam mert másként keresgéltem.
2022. ápr. 9. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, fordítva van a dolog, attól lettél ideges, hogy utólag rájöttél a laktóz tartalomra. A laktóznak ilyen direkt hatása biztosan nincs.
2022. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már akkor is ideges voltam mikor rájöttem hogy a csokiban volt tej.
2022. ápr. 9. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is laktóz érzékeny vagyok, de sosem figyeltem meg olyat hogy az ételek laktóz tartalma miatt lennék ideges.
2022. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem hasonlót más diétával. Nekem majdnem egy nap is, mire jelentkeznek a fizikai tünetek (hasmenés, hasfájás).


Viszont fél nap után van, hogy indokolatlanul stresszelek. Volt, hogy kiderült, hogy a mentes sütit sikerült kicsit elrontani a cukrászdában, ahol mindig vesszük (más márkájú rizstejet raktak bele és nem nézték meg az összetevőket), fél nap után tudtam, egy nap után hasmenés 3 nap múlva mentem vissza rákérdezni, hogy ki módosult a receptben.


Szerintem azért, mert ha ideges vagyok is megy a hasam, ezért a hasmenés előtti kezdő állapotot stresszként azonosítja a szervezet.

2022. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!