Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az a minimális étel...

Mennyi az a minimális étel mennyiség, amitől még nem ájul el valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, alig ettem ma.

Ha kaját látok, hányingerem lesz, ha a számba kell vennem, akkor meg egyenesen hányni tudnék.

Biztos vagyok benne, hogy az idegességtől nem tudok enni, de holnap még van egy vizsgám, és arra muszáj bemennem, viszont enni nem tudok, viszont félek, hogy nem lesz erőm.

Hogyan tudnám magam "életben tartani" holnapig.

Van akinek bevált valami módszer? Semmi nem akar lemenni a torkomon.



2018. nov. 27. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hétig lehet dolgozni nullkalóriával, ha az ember olyan fajta s esetleg megszokta. Úgyhogy erre nem tudok mit mondani. Nálam is hetek kellenének az ájuláshoz, de ez nem biztos, sosem koplaltam még addig. Néhány nap az semmi se.


Ha tényleg nem tudsz enni, ne egyél, de legalább ne öld magad emiatt is. Hacsak nem vagy extrém vékony, tartalékokkal nem rendelkező, beteg vagy túlérzékeny, semmi bajod nem lesz 1-2 nap böjttől, legfeljebb nem érzed magad ideális, persze, de ha nem tudsz enni, nem tudsz.

Pihenj, hallgass zenét, nézz filmet, igyál teát, mit tudom én, mi nyugtat meg. Aztán ha sikerül lenyugodnod, esetleg enni is tudsz, de ha nem, valószínűleg akkor sincs semmi.

2018. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bendilulu válasza:
55%
Vegyél be -bkomplexum-ot és egy-két kanál szőlőcukrot, én igy fogyózok, meg egy alma lehéjazva....Soxor engem is az ájulás kerülget a nem evéstől, de ez bevált! És sok-sok víz!
2018. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ideálisAN
2018. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a vizsga előtti este megittam egy sört, hogy tudjak aludni. Reggel meg megint megittam egyet, hogy laza legyek a vizsgán. Előtte én is szétparáztam magam, de e módszer felfedezése után minden rendben volt.
2018. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!