Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem szabad sok zabpehely...

Miért nem szabad sok zabpehely enni egyszerre?

Figyelt kérdés

Azt hiszem hogy túl nagy lett az adag,és most kisebb emésztési gondjaim akadtak.

Milyen ételt egyek hogy ne fájjon a hasam? Érzem hogy a belem fáj,a köldökömtől pár centivel balra. Lehet hogy a barna kenyér helyett inkább fehér kenyeret kellene ennem pirítva?



2022. máj. 3. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Így van, kedves 10-es. Egyetértünk, igazad van. Hatalmas különbség van az ipari szemét kenyér között és az otthon sütött, kovászos vagy teljes kiörlésű kenyér között. Ugyan nem árnyaltam ennyire előző kommentemet, de egy oldalon állunk.

2022. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
* nem csak gomba, hanem baktériumok is vannak (sőt főként azok vannak) a kovászban, de ez már részletkérdés..
2022. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, a feldolgozott alatt szerintem a tartósított kenyeret értette.
2022. máj. 3. 18:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Szabad sok zabot enni egyszerre. Ha nem vagy hozzászokva a rostban gazdag ételekhez, ahogy előttem is írták, igyál sok vizet. (Meg egyébként is.)
2022. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!