Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, ha 1 hétig nem...

Manócska0614 kérdése:

Mi történik, ha 1 hétig nem eszek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom...leoltást nem kérek. Csak kíváncsiságból kérdezem!! (:

7 napig 3l víz és no kaja.

Hány kg.-tól szabadulna meg az a vki.?! o.o


2010. nov. 7. 18:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy hétig nem eszel, éhes leszel, mint a fene.

Mihelyt az első falatot lenyeled, a szervezeted azonnal raktárba küldi a legkisebb felesleget is, készülve a következő ínséges időre. Ez okozza az un. jojo effektust.

Éhezéssel nem lehet eredményes súlycsökkenést elérni.

Okos és egészséges étkezéssel, sok mozgással sokkal jobb eredmény érhető el.

2010. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
en 10 napig csinaltam, nem volt semmi gaz, az elsö 2 nap volt nehezebb, aztan semmi ehseg. Rosszul sem voltam, kb 10 kilot fogytam, (visszahiztam). (en a viz melle ittam teat, hogy ne legyen olyan egyhangu, de amugy a vegen mar nem megy le a 3 liter, egyszerüen nem birod legyürni, annyira nem kivansz semmit, nalam legalabbis igy volt, ugy kellett leeröltetnem 1,5-2 l-t)
2010. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

mi történik ha egy hétig nem eszel?

meghalsz.

najó nem biztos,de brutálisan tönkre tenne az éhség.

agyilag idegileg stb

2010. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

ha szerencséd van akkor csak nem lesz erőd még felkelni sem, ha nincs akkora szerencséd akkor kórházban kötsz ki. csak imádkozz hogy a szíved kibírja és ne omoljon össze szervezeted!

Ez nem játék, akik lébőjtölnek azok is fokozatosan szoktatják hozzá a szervezetüket, először egy-egy napig és akkor sem rögtön teljes tápanyagmegvonással!

Kicsit használd az eszed mielőtt az életeddel játszol.

ha meg kövér vagy akkor emeld meg a segged és máris megoldódik a probléma. ennyi lusta fiatalt még nem láttam.

2010. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

10 nap kaja nélkül,halál;)

Vagy csak rosszul leszel és kórházba kerülsz...nem mindenki bírja,ha meg fogyni akarsz,akkor mozgás és a normálisan enni!

2010. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
75%

1 kg az 7000 kalória.

ha napi kb 2500 kalóriára lenne szükséged, de nem eszel, akkor az 7 nap alatt 2500*7=17500kcal, vagyis elvileg kb 2,5 kg, de ez mindenkinél máshogy működik. simán lehet hogy nem fogysz semmit, szóval én nem ajánlom.

nekem rosszabb időszakomban nem volt kedvem enni, tökre rossz állagú lett a hajam meg a bőröm stb., szóval nem éri meg. mozogni kell sajnos, nincs más megoldás! :)

2010. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy, már csak a kérdésed témája miatt is:)


Tehát valószínűleg fogynál. De ha ez hosszútávon hatásos volna, akkor már mindenki így fogyókúrázna, de ugyebár nem... (Több kárt okoznál magadnak, mint amennyi hasznod volna az átmeneti súlyvesztéssel.)

2010. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
fogynál, de maximum izomból, amit később vissza is hízol. Ezen kívül hiánybetegség, meg bélrendszeri problémák...
2010. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.00-től számítva 7 hétig nem eszek. Minden nap beszámolok, hogy hogy vagyok és mégegyszer köszi a sok választ^^!=)
2010. nov. 7. 20:22
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Oké, hogy köszönöd, de el is olvastad a válaszokat?!


Ne tedd, ha jót akarsz magadnak.

2010. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!