Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérje port növényi tejjel...

Fehérje port növényi tejjel este edzés után?

Figyelt kérdés
Figyelek a táplálkozásomra, munkámból adódóan csak este van lehetőségem edzeni, ilyenkor edzés után növényi tejjel szoktam meginni a fehérje turmixomat. Tej érzékeny vagyok, de sok helyen olvastam hogy szidják hordják azokat akik tejjel isszák a fehérjét. Kérdésem lenne hogy növényi tejjel sem érdemes inni? Nekem edzés után, növényi tejjel a komplett vacsorámat váltja ki a shake. Ezután mar nem viszek be kalóriát többet. Nekem vízzel nem jön be, illetve nem durva izom építés a célom, nőies szálkásodás egészséges szintig. Köszönöm az érdemi válaszokat! :)

2022. máj. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően táplálkozol nincs szükséged fehérje ivásra, de hogy mibe teszed, ha mégis, az mindegy.
2022. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Edzessel nyilván szeretnék izmot is építeni, kicsit tónusosabb lenni, de sajnos csak étkezésből nem tudom bevinni a kellő fehérjét. Így hasznosnak találom a feherje kiegészítést. De emellett törekszem a feherje dús étrendre.

Csak szerettem volna tudni hogy penz pocsékolás e a feherje, ha csak növényi tejjel tudom elfogyasztani.

Köszönöm szépen a válaszod! Ez most egy kis reményt ad talán. :)

2022. máj. 31. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

"Csak szerettem volna tudni hogy penz pocsékolás e a feherje, ha csak növényi tejjel tudom elfogyasztani."

Nem sértésből, de amíg ez az ökörség egyáltalán felmerül benned, addig van mit tanulni edzéstervezés, sporttáplálkozás és regeneráció terén, az biztos. Majd ha ezek tökéletesítve vannak, akkor jöjjenek szóba a tápkiegészítők, addig ne. Nem igazán hiszem, hogy napi 1,5 g/tskg fehérjét nem tudsz bejuttatni szilárd ételből.

2022. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehet, semmi bajod nem lesz tőle. Maximum a felszívódását lassítja kicsit, de ezen teljesen fölösleges rágódni.
2022. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4 köszönöm az értelmes hozzászólást.. azért írtam ezt, mert egy másik topikban gondolom egy gyuros agyu el szidta-hordta azokat, akik esetleg a vízen kívül mással oldják fel a shaket.. ezzel elbizonytalanítva sok olyan embert is, köztük engem is, akik sajnos mashogy nem tudjak elfogyasztani..

es ott többen is irtak hogy akkor felesleges megvenni a port, mert semmit nem használ, kb mintha nem is innád, és stb.

Ezért tettem fel én is a kérdést kicsit máshogy, hátha kapok segítő választ valakitől aki igen, bevallom, jártasabb a témában mint én. De ebbe szerintem semmi szégyellni való nincs, ha az ember nem tud valamit, kérdezzen. Szerintem ez előbbre való mint úgy okoskodni hogy tudás nincs mögötte.


Utolsó válaszoló, nagyon köszönöm hogy szántál időt a kérdésemre. :)

2022. máj. 31. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nem tudsz elegendő fehérjét bevinni. Szerinted régen hogy voltak izmosak az emberek? :)

Pénzkidobás a fehérje por számodra, függetlenül attól, hogy mivel veszed be.

2022. jún. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!