Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hagymát eszek miért pukizok...

Ha hagymát eszek miért pukizok utanna össze vissza?

Figyelt kérdés
Mikor hagymát eszek elviselhetetlenné válik a szellentésem mint egy szennycsatorna. És kb 5 percenként szellentek. Normális ez a hagymától?
2022. jún. 2. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
A benne levo magas cukortartalomtol
2022. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja. A benne lévő elképesztő mennyiségű cukortól. Csak mutatnám, hogy mennyi cukor van a hagymában:

[link]

Konkrétan lószar. Egy hópihében is több cukor van, mint a hagymában, úgyhogy köszi a hozzászólást.

Kérdező! Csak simán így reagál az emésztésed a hagymára, a benne található különböző vegyületekre. Ha ezen kívül más problematikus nem észlelsz hagymafogyasztás után, akkor a helyedben én nem izgulnék.

2022. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De amugy jolesik, nem erzed ugy, mintha elevenen rohadnal szinte? Azert irom ilyen gusztustalanul, mert en kitapasztaltam es kerulom azokat, de olyankor lakatlan szigeten sem ennem, mert utolag emesztetlennek is erzem valahogy. Pont a hagyma nekem szuper, undorito buzt attol produkalok, mint tejes dolgok, edesseg, csirkehus, amit nem birok. Oke, kaposzta kicsit, de kicsit ciki, bab egyaltalan nem.

Esetleg nem birja a gyomrod sem a hagymat?

2022. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon magyartalan lett, de remelem, ertheto azert, fentebb.
2022. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!