Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni olyan 5-8 kilót ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves no vagyok, jelenleg 60 kiló a 160 centimhez. Egyáltalán nem látszom húsoknak, sok izom van rajtam, de jobban éreztem magam 52-54 kilosan, illetve a ruhaim is ramjottek.

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni ennyit?

Attól felek, ha elkezdek intenzíven mozogni, akkor megmarad a súlyom, csak sokkal tonusosabb leszek, úgyhogy gondolom, az étrendemen kene változtatni elsősorban, de nem tudom, korábban soha nem dietaztam.


2022. jún. 20. 07:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Regenor diéta. Nem kell a löttyöt megvenni, csak csináld a diétát!
2022. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kalóriadeficit + sport. Ennyi, és fogyni fogsz.
2022. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A grazing diétát olvastam most, hogy az elég hatékony, csak napi hétszer kell enni, azt meg nem tudom, hogy tudja kivitelezni az, aki dolgozni is jár 😅
2022. jún. 20. 07:27
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Bulémia...


Mi neked a gyors? Amúgy se tartósak a gyors "fogyások". Most eszméltél rá, hogy nem vagy beach redy? Késő

2022. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már :D mondom, hogy nem látszik rajtam, baromi formás vagyok. Egyszerűen csak úgy tűnt fel, hogy nem jönnek rám az xs-es ruhaim. A gyors alatt egy olyan 1-2 hónapot értettem.
2022. jún. 20. 07:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Attól felek, ha elkezdek intenzíven mozogni, akkor megmarad a súlyom, csak sokkal tonusosabb leszek,"


Elöször is, ha többet mozogsz, kalóriadeficitben leszel, azaz csökken a súlyod. Másodszor nem a súly a lényeg, hanem a méretek meg a kinézet, ha a mostani súlyoddal az XS-es ruhák jók lesznek rád, akkor miért foglalkozol a kilókkal? Harmadszor a mozgással arányosabb, formásabb leszel, ami szintén elöny.

A különbözö diéták csak átmeneti változást okoznak, utáa megint visszaállsz minden - a súlyod is - az eredeti állapotra.

De ha tényleg annyira fontos súly IS vesztened, akkor több sport mellett kezdd el a kalóriaszámolást - javaslom a kaloriabazis.hu-t -, heti egy kilót elvileg lehet fogyni még egészségesen.

2022. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

xs-es ruhák? Azok MIÓTA nem jönnek fel rád? Mert hacsak nem egy hónap alatt híztál 10 kg-t, akkor nem értem, miért nem tettél ellene hamarabb.


Nekem elég gyorsan kiderül, hogy oké, 48 kilósan már egyik xs-es ruhám sem jó - most vagyok 54 - és 48-54 között eltelt 2 hónap :D (nekem híznom kellett, tudatosan heti 800-900 gr+-szal)

2022. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A nyári ruhaimat nemrég kezdtem el hordani, nyilván mostanában derült ki, hogy nem jok rám a ruhák.

Minden méretezés más, korábban rám jött minden márka xs-es darabja, most van a miből jó es van, amiből nem, ezen mi olyan hihetetlen ?

Nekem 54-56 kilosan jók voltak az xs-es ruhák, mert pici vagyok.

2022. jún. 20. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki évközben nem veszi észre, ha hízott 5 kilót. Vagy már akár 3-t is. A tavaszi/téli/őszi ruháknál is fel kellett volna már tűnnie, hogy nem megy fel vagy szorít.
2022. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mondom, van olyan, ami feljön simán és van, ami nem.

De ne csinálj már úgy, mintha egyszerre valami 50 kilót hiztam volna, mit zavar ez ennyire téged ?

Nyilván +/- 1-2 kilóval nem foglalkozom, mert régen ingadozott a súlyom 52-54 között, nem is vettem észre jóformán, ha hiztam vagy fogytam :D mit vagy ennyire laragdva ennél?

Nem azt kérdeztem, hogy ki hogy vette észre, hogy hízott, hanem hogy hogyan tudnék fogyni. De latom, csak a kötekedés megy. Fantasztikusan erotikus ember lehetsz!

2022. jún. 20. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!