Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Régebben éhezéssel próbálkoztam de az nem volt egészséges és vissza is jött a felesleg. Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen módszert amivel gyorsan tudnék fogyni?

2021. jan. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a felesleged sem egy nap alatt jott fel, lemenni sem egy nap alatt fog. A gyors fogyas nem egezseges, heti 0.5-1kg fogyas maximum, ami az. Tartos eletmodvaltassal, lassan fogyj es akkor nem kell attol felned hogy visszajon a felesleg. Legyel kaloria deficitben, egyel sok zoldseget, szamold a makrokat, igyal sok folyadekot es mozogj.
2021. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan fogysz, gyorsan vissza is szeded. Ha ez nem baj, akkor csökkentsd drasztikusan a kalóriákat, de amint vége az eseménynek (nem tudom mire kell, esküvő, keresztelő...), állj vissza. Ha szerencséd van, csak annyit szedsz vissza, amennyit leadtál.
2021. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt ki tudod számolni, hogy mennyi kalória bevitelre van szükséged ahhoz, hogy heti 1 kilót fogyhass, ami szerintem gyors fogyásnak számít, hisz az havi kb 4-5 kiló!

[link]

2021. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet drasztikus diétát tartani, de hosszú távon senkinek sem ajánlott, és rövid távon is kb. csak annak, aki tudja mit csinál. mivel nem úgy tűnik, hogy különösebben utánajártál volna a témának, szerintem neked rövid távon sem ajánlott. a 0,5-1 kg heti fogyás egy általánosítás, a saját testsúlyodhoz kell viszonyítani, és még mindig csak egy általánosítás, hogy a testtömeget 0,8%-ánál többet nem ajánlott hetente fogyni. nem feltétlenül szeded vissza sem, amit lefogytál, de ehhez ismét tudni kell, hogy mit csinálsz.

éhezni ne éhezz.

mi az oka egyébként, hogy ennyire akarsz sietni, tényleg valami esemény?

2021. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem esemény miatt akarok gyorsabban fogyni. Csak szimplán nem érzem jól magam a testemben és minél gyorsabban szeretnék megfelelni magamnak.
2021. jan. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!