Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék ez ellen? (evésza...

Mit tehetnék ez ellen? (evészavar?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éve elhatároztam, hogy lefogyok. Sikerült is, -35kg, azóta is rendszeresen járok konditerembe heti 5-6x, szóval ezzel a részével nincs probléma.


Az étkezés már más kérdés..

Mivel komolyan veszem az egészet, ezért nagyon odafigyelek arra, mit eszek. Számolom a makrókat és a kalóriákat is.


Nappal tartok mindent 100%-osan(néha még magamat is meglepem, hogy milyen önuralmam van), éjszaka pedig mikor felkelek azonnal kaja után nézek, és nem értem miért.. Most is megettem 3 fánkot, csak úgy, felkelés után random..

És ezzel semmi baj nincs, mert nincs rossz étel, minden étel jó, célokat tekintve, viszont szerintem ez nem oké, hogy random éjszaka amint felkelek azonnal ehetnékem van..


1600 kalóriát eszek, 170cm, 78kg, 18/f (És ettől sem fogyok.. :D)


Örülök neki, hogy sikerült életmódot váltanom és az életem része lett a sport, de annak nem, hogy már sosem lesz olyan kapcsolatom az étellel, mint akkor, amikor kövér voltam.. Akkor nem számoltam semmit, csak ettem, nem érdekelt semmi, bár meg is volt az eredménye..



2022. júl. 17. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy számolod a kalóriákat meg egészségesen eszel néha ehetsz mértékkel pl fánkot is, csak nem éjszaka kellene.
2022. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, és ezzel van a problémám nekem is.
2022. júl. 17. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy nem működik hogy megvonsz magadtól mindent amit szeretsz. Mert akkor úgyis bezabálsz belőle előbb-utóbb. Pár naponta úgy számold a kalóriákat hogy az a fánk vagy egyéb is beleférjen, sokkal könnyebb elkerülni a bezabálást ha rendszeresen- mondjuk egy héten egyszer ilyesmit is eszel.
2022. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1600 kcal napi konditerem mellett??? Éhezel, persze, hogy falásrohamaid vannak
2022. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!