Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zab, zabpehely tud hasfájást...

Zab, zabpehely tud hasfájást okozni? Ha nem a zabpehely okozza akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2 napja fáj a bal oldalon a bordám alatt a hasam. Valamikor enyhébben valamikor meg elég durván. Háziorvosnál voltam, megnézett, de azt mondta nem kell rosszra gondolni, menjek el ultrahangra. Kértem ultrahangra időpontot, viszont addig is szeretnék itt is érdeklődni hátha valaki tud segíteni. Amik felmerültek a doktornőnél mint kérdés: nem véres a székletem, nem lebeg a vízen, nyomasra nem érzekenyebb.

Na mármost eszembe jutott, hogy régen amikor konditerembe jártam nagyon sokat ettem zabpelyhet, zabot. Attól mindig puffadtam és fájt a hasam, viszont akkor az egész hasam fájt és nem csak bal alul és baloldalt. Lehetséges, hogy most is a müzlitől lehet? Mert észrevettem hogy abban is zabpelyhek vannak.

Ha nem ettől akkor mitől lehet ez?



2022. júl. 27. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"Zab, zabpehely tud hasfájást okozni?"

Tud.

"Ha nem a zabpehely okozza akkor mi lehet ez?"

Bármi.

2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel belőle, és keveset iszol, okozhat szorulást. Vagy ha nem vagy a rosthoz szokva.
2022. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejtől is lehet, ha azzal etted. Ki kell próbálni a nélkül, növényi tejjel.
2022. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondolom megülte a gyomrod.

Valamit nem bír, vagy a rostot, vagy a tejterméket, ha azzal keverted össze.

2022. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!