Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik, hogy nem hat rám a...

Létezik, hogy nem hat rám a koffein?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy hozzá van szoktatva a szervezetem a magas koffein bevitelhez, ugyanis napi 1 kávé (Nescafé Classic, Gold vagy Crema leöntős) vagy átlag heti 2 energiaitalnál (Hell Classic 250ml) többet nem fogyasztok, sőt ha reggel iszok energiaitalt, kerülni szokom a délutáni kávét.

Ma unalmas nap volt munkába, volt a hűtőben egy fél literes Hell. Megmértem a vérnyomásom, 121/72 pulzus 68 volt, majd kb fél órán belül megittam a fél liter Hell-t. Ez délután 2-kor volt. 1 órával később a vérnyomásom 125/70 pulzus 70 volt, most fél 5-kor 119/69, pulzus 69. Mégis hozzá szokott a szervezetem a koffeinhez, vagy ekkora különbség van ember és ember között, hogy míg valakit feldob, ne adj Isten "kiüt" másnak kb meg se kottyan?



2022. aug. 16. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Igen, hozza vagy szokva. Heti 2 energiaital sem egeszseges egyebkent mert csak szemet ami benne van.

En pl kavet nem is tudok inni mert tulporgok es erzem a szivem meg a pulzusom. Energiatalt kb tinikent ittam utoljara hogy birjuk a bulit.

2022. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!