Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor egészséges a hal...

Most akkor egészséges a hal vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt írják, hogy nagyon egészséges, valahol meg azt, hogy higany van benne.
2022. aug. 18. 00:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Döglött halról van szó?
2022. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

9.

Miért, nincs szüksége a szervezetnek cukorra?

2022. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#12

🤦🙄🤔


Mondd, te alapból vagy ilyen értetlen, vagy csak itt tetteted a h..lyét?


Kristálycukorról, gumicukorról volt szó a példámban és nem gyümölcscukorról pl. 🤦


Vagy azon az értelmi szinten, hogy tudsz különbséget tenni, és fel tudod fogni, amit írtam? Vagy te csak a kötekedés szintjén ragattál meg?

2022. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%

#10


Ha valamihez nem értesz, akkor minek osztod itt az észt, mintha értenél hozzá?


Kétfajta szénhidrát van: lassan és gyorsan felszívódó. A mekis hulladék gyorsan felszívódó, tehát hamar éhes leszel utána.

És hogy jön ide a kézműves valami amit írtál?

Szimplán mekis kaját írtam. Egyébként pedig az összes hamburger egy hulladék, de mindegy.


Tudod, az vagy, amit megeszel.

2022. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

A kristály cukor, meg a gyümölcs cukor, az a gyorsan felszívódó szénhidrát. A hamburger buciban meg a zsemlében lévő szénhidrát, az a lassan felszívódó, mert annak még előbb át kell alakulnia (emésztési enzimek által) egyszerű cukorrá.

Kedves 14es, én nem igazán értek hozzá, de még így is lehet többet tudok róla, mint te.

2022. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#15

Szóval, az a hamburgerzsemle, ami inkább csak adalékanyagot tartalmaz, szinte semmi lisztet, az neked mióta lassan felszívódó szénhidrát? 🤦

2022. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

Tudsz mutatni forrást, hogy ez az infód honnan van?

Mert ez van a közhiedelemben, hogy a mekis kaja szarból van összegyúrva, de bizonyító írást még nem láttam róla (mondjuk nincs is kedvem keresni, annyira azért nem érdekel).

2022. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%
A mekis kaja ezerszer jobb és biztonságosabb, mint a legtöbb sarki hentes, utcai árus vagy pékárus.
2022. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Most már azért a kis boltok is szabályozva vannak, régebben lehet igaz volt ez, de szerintem már nem nagyon. De az biztos, hogy a mekiben konszisztens a minőség, és megfelelnek az előírásoknak is (most hogy milyen minőség az a konszisztens minőség az egy kis kérdés, amit épp tárgyaltunk, de ez nem befolyásolja azt, hogy konszisztens e. Remélem van olyan szó, hogy konszisztens...)
2022. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19.

Nincs. Konzisztens.

2022. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!