Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fehérjepor nálatok is ilyen...

A fehérjepor nálatok is ilyen mellékhatásokat okoz?

Figyelt kérdés

Már több fehérjeport is próbáltam, de szinte mindegyiknél ugyanazokat a mellékhatásokat tapasztalom: puffadok tőle, a hasam nagyon nem jó tőle, illetve állandóan szellentek az elkövetkezendő kb. 10 órában az ívása után.


Jelenleg a Myprotein Vegan Blend-et iszom, itt is ugyanazok a mellékhatások. Pedig ez csak napi kb. 22 g plusz és nem viszek be sok fehérjét kajával, kb. napi 1.4 szorzóval lehet számolni a napi bevitt fehérjét a fehérjeporral együtt.


Illetve jól el van keverve, az biztos.

Régebben tömegnövelőket is használtam, például a Biotech USA Hyper Mass tömegnövelőt, ott is ezeket a hatásokat tapasztaltam, csak háromszor ilyen mértékben, az borzalmas volt, ment is a kukába.


Szerintetek is hanyagoljam ezeknek a használatát?


2022. szept. 8. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha minden létező fehérje port és szutyok tömegnövelőt kipróbáltál (nyilván teljesen indokolt módon), és mindegyiktől szarul vagy, akkor ja, nyilván célszerű hanyagolni.

A gyakorikerdesek.hu kommentelőinek megerősítésére volt szükséged ehhez a döntéshez?

2022. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld ki a tojásfehérjét is, ha nagyon kéne valamilyen.

A tömegnövelő teljesen fölösleges.

2022. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én túl sok félét még nem próbáltam. Bioteches tejsavótól semmi bajom. Noname szójás cucc volt ami megfosatott rendesen. Néha teszek mellé maltodextrint, attól főleg nem érzek semmit, könnyű emészteni.
2022. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Laktózérzékenység gyanús..

Hagyd szerintem,vagy próbálj mást :tojás,marha...

2022. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Myprotein VEGAN Blend és laktózérzékenység. Nagy szakértő vagy te is.
2022. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

#5:Kb mint te! xD

És honnan is tudod hogy ezekbe a nevenincs szarokba mik vannak?

Ja mindjárt jön hogy ezek szigorú ellenőrzéseken mennek keresztül,mr ducibuci...

2022. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
És biztos a fehérje a hibás? Azért napi 22gramm akármitől nem fingasz végig egy napot. Más gond nem lehet az étrendedben?
2022. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy gasztrodokihoz és mond el gondjaidat majd ő eligazít és ha kell csinál szükséges vizsgálatokat. Ne az EÜ-végzettség nélküli anonim gyik-es felhasználóktól akarj megváltást.

Bármitől lehet.

2022. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.


Biztosan a fehérje a hibás, hiszen mielőtt nem fogyasztottam, semmi ilyen tüneteim nem voltak.

A Myprotein teljesen növényi alapú, egyébként szerintem a legjobb ár-érték arányban, de hát sajnos nekem nem jó úgy néz ki.

2022. szept. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!