Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van -e értelme ilyen vegán...

Van -e értelme ilyen vegán fehérjeporokat fogyasztani?

Figyelt kérdés

Edzés után fogyasztanám...


Mivel vegetáriánus vagyok, így csak a vegán fehérjeporok jöhetnek szóba.


Ezt néztem ki: [link]


Ezt mennyire gondoljátok jónak?

Köszönöm.


2022. júl. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy számold a fehérjét, hogy naponta mennyit viszel be.


Lehet, hogy simán beviszed az elegendő fehérjédet mindenféle porok nélkül.


Ha pedig így van, akkor ne vegyél fehérjeport, mert pénzkidobás. Nem fogsz tőle jobban fejlődni, nem lesznek csak azért nagyobb izmaid, mert fehérjeport szedsz. Ez csak táplálékkiegészítő.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Lényegtelen, hogy mennyire jó, van benne fehérje és kész, ez a lényeg. Bár, őszintén, a mai árak mellett is rablás 500g fehérjéért 7500ft-ot elkérni, de te tudod. Ezzel csak a cég jár jól, te nem nagyon. :D

2022. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Szerintem is sok ez az összeg, és az optimális adag nem napi egy lenne, hanem inkább napi két adag, úgy meg tényleg nem éri meg.

Mindegy, szerintem hanyagolom.

2022. júl. 17. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
De várj, ha vegetáriánus vagy, a tejsavo még mehetne, nem?
2022. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
laktózérzékeny vagyok
2022. júl. 17. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Akkor tényleg nem éri meg.
2022. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan kb 1,2-1,5g*ttkg fehérje, akkor nem kell.
2022. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye azt vágjátok, hogy ez az 1-1,5 g fehérje testsúlykilónként, ezt zsírmentes testtömegre kell érteni? Gondolom kérdező, nem vagy egy 130 kilós behemót, hogy ne tudd bevinni a napi fehérjét. Ott van egy igazi vega fehérjebomba a vöröslencse+csicseriborsó krém, azt én is szeretem. Ha csak 1 turmix kell, akkor inkább a gymbeam-es vegan blend fehérjét idd, sokkal olcsóbb, mint amit idelinkeltél.
2022. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!