Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fognak még drágulni a fehérje...

Fognak még drágulni a fehérje porok?

Figyelt kérdés
Már most is 2-3000 forinttal drágábbak a fehérjeporok, mint pár hónapja :D Fog még fentebb menni az áruk? Mennyi a maximum amit adnátok 1 kg fehérjéért?

2022. aug. 17. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

"Fognak még drágulni a fehérje porok?"


Valószínűleg minden drágulni fog még.


"Mennyi a maximum amit adnátok 1 kg fehérjéért?"


Ugyanannyit adnék, mint eddig: nulla forintot.

2022. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
nálam ez a 6-8000 még belefér. Nem erre építem az étrendem de jól jön.
2022. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha minden más is tovább drágul nyilván a fehérje is tovább fog drágulni. Én már leszoktam róla, most azzal nyugtatgatom magam, hogy hobbi szinten amúgy sem kell :D
2022. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban megnyugodhatsz, semmi szükség a a fehérjeporra naturálban. Manapság számtalan tanulmány van arról, hogy 1.8 gramm fehérje bőven elég, ez is zsirmentes tömegre. Vegyünk alapul egy 180 centi magas embert, ha neki naturálban van egy 80 kilós zsirmentes tömege, már komoly szintén van, ez pedig, jelent 144 gramm, kerekítve, 150 gramm fehérjét. Ne mondja már nekem senki, hogy ennyi fehérjét nem tud bevinni egy 80 kilós zsirmentes tömeggel rendelkező férfi. Egy évesre megeszem ennek a dupláját, ha kell.
2022. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!