Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet, hogy állandóan...

Mitől lehet, hogy állandóan sós ételeket kívánok?

Figyelt kérdés
Sosem voltam igazán édesszájú , jobban szeretem a sós ételeket. De mostanában nagyon kívánom és több sót rakok az ételekre. Tudom hogy ez káros, amúgy fogyókúrázom ,és próbálok nem hizlaló ételeket enni.Ha rámjön a sómánia akkor sovány túrót eszem vagy paradicsomot rengeteg sóval. ésetleg sós puffasztott riszt. Mi lehet az oka hogy ennyire kívánom a sósat? (Édességeket nem eszem)
2010. szept. 26. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván azzal van összefüggésben, hogy kevés nátriumot viszel a szervezetedbe. Tudni kellene, hogyan étkezel általában, és máris kiderülhetne, pontosan mit hiányol a szervezeted.

Értsd: ha állandóan banánt kívánnál, az pl. jelentheti, hogy káliumhiányod van. :)

2010. okt. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!