Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a tapasztalatod a következő...

Mi a tapasztalatod a következő témával kapcsolatban? A táplálkozásod összefügg azzal, hogy vannak-e mitesszerek az arcbőrödön?

Figyelt kérdés

Tehát itt most nem a külső kezelésekről van szó, hanem a táplálkozásról.


Ha lehet, azt is írd meg, hogy milyen táplálkozást folytatsz?


Vegyes, paleolit, peszketáriánus, vegetáriánus, lakto-vegetáriánus, ovo-vegetáriánus, lakto-ovo vegetáriánus, vegán, nyers vegán, fruitáriánus, ketogén, pollotariánus, flexitariánus, nutritáriánus, makrobiotikus, stb?



2022. szept. 29. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem a táplálkozás függ a mitesszerek lététől, hanem a mitesszerek a táplálkozástól.
2022. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmi összefüggés. Évtizedekig csak gyorséttermi kaján, kólán, csokin, pizzán és hasonlókon éltem, a bőröm mégis tökéletes.
2022. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2. Szerencsés vagy! És sportolsz valamit? Te nagyon optimista ember vagy?
2022. szept. 29. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vega vagyok, nem eszek édességet, pékárút is minimálisan, mégis vannak miteszereim
2022. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre hogy amikor 2 hétig olaszba voltam és csak fetát, tojást, olivabogyót, stb ettem akkor volt a legtisztàbb a bőröm.
2022. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegetáriánus vagyok, de nem kifejezetten egészségesen étkezem. Sok zöldséget fogyasztok, de fehér lisztet, édességet, koffeint is. Elégedett vagyok a bőrömmel. Nem mitteszeres, nagyon ritkán pattanásos, egyenletes, feszes, nem szeplős, stb.


Azt tapasztalom, hogy ez elsősorban adottság, de jobban függ a hormonális ciklusomtól és attól, hogy mennyit mozgok, mint az étkezéstől.

2022. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!