Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges a tömegnövelés?

Egészséges a tömegnövelés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy tömegnövelő diétát 2 hete. Eddig jól haladok, 2500 kalóriakörül eszek egy nap. Nagyon tele vagyok, nap végén már alig bírok enni. Egészséges ez így? Egyébként 52kg-ról kezdtem, nost 54 vagyok.

2022. szept. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hét alatt elég jó. Milyen edzést végzel?
2022. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván létezik egészségesebb dolog a világon, mint a tartós kalóriatöbblet és a növekvő testzsír.
2022. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Elhízni egészséges?
2022. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Suli után leszoktam menni heti 4-szer a konditerembe. Hétfőn mell-váll, kedden láb, szerdán hát-has, csütörtökön kar.
2022. szept. 30. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A te szinteden ez nem probléma.

Csak ne sok zsírt pakolj fel.

Az valóban vita tárgyát képezi hogy mennyire egészséges egy 140,150 kg os feltömegelt test hosszú távon.De ez mar egy másik szint.

Álitólag Greg Kovacs a se. ét sem tudta kitörölni,és lihegett szuszogott mint egy disznó,ha lépcsőn kellett mennie mert akkora egy állat volt már szezonon kivül.

Szval az biztos hogy hosszútavon nem igazán jelenteném ki hogy egszseges a hatalmas tömeg a stervezetnek.A gyomrodnak és a szerveknek.(steroidokat nem számítva sem)

2022. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Sztem is testzsírt szedsz fel, nem izmot...
2022. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!