Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell életmódot váltani?

Hogyan kell életmódot váltani?

Figyelt kérdés
Olyan weboldalakat keresek, ahol hitelesen leírják, hogyan kell életmódot változtatni, milyen mozgással kezdhet el fogyni egy 150 kg-os ember, mit egyen reggelire, ebédre, vacsorára, ami egészséges, teljes tápanyag stb. Nem a gyors eredmény és a különböző csodadiéták érdekelnek, hanem az akár örök életre szóló változtatás.
2010. szept. 30. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


én nem weboldal vagyok, de ami tuti, hogy kerülni kell a sok műanyag-haszontalan dolgot

nem kell enni ilyen porleveseket, bő zsírban sült dolgokat, az agyoncukrozott sütik, ételek, gyors büfékbe kaja ezeket kerülni

részesíds előnybe a telje skirőlésű gabonákat, sovány husokat, halakt, zöldség, gyümölcsök, tejtermékek

kerüld még a chips, csoki, kekszek és társaikat

sztem futni ne fuss, az is elég ha sétálsz, bicigli, úszás, ami nem megterhelő

étrendet nem szeretnék írni, mert 1: nem tudom milyen magas vagy

2: ekkora túlsúlynál dietetikus véleményét kérném ki, és esetleg egy orvosi vizsgálást (pl pajzsmirigy vagy akármi más betegség esetén)

2010. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. kivizsgálás

2. ha megengedheted magadnak, akkor dietetikus

Ha nem, akkor vedd meg Norbi Titok c. könyvét és olvasd el. Semmi mást nem kell tőle venned, ne költs drága termékekre, a hagyományos alapanyagok éppen olyan jók, ezt ő maga is leírja. Csak olvasd el és okulj belőle.

3. először csak sétálj, egyre többet, amennyit bírsz, annyival kezdd, később Norbi Duci tréning dvd

2010. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Édességet, kenyeret, péksüteményt, tésztát, gyors kajákat és ilyen tasakos ételeket sem fogyasztok. Az első lépés az orvos lesz, csak nagyon nehezen szánom rá magam, hogy beszéljek a problémámról, nem mintha nem lehetne látni. Köszönöm a válaszokat, és hogy nem "szóltatok le". Amúgy 172 cm vagyok és 21 éves lány.
2010. szept. 30. 19:08
 4/4 anonim válasza:
Szia !Nagyon helyesen döntöttél akkor amikor azt határoztad el hogy életmódot váltasz.Másképp nem megy ...Van rá megoldás szívesen segítek,ha gondolod írd meg az email címed és írok neked többet a táplálkozásról...sőt ha komolyan szeretnél együtt találunk neked megoldást ...Nekem és sok ezer embernek sikerült...
2010. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!