Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt az a pont az életedben...

Mi volt az a pont az életedben, amikor azt mondtad, "na, most elkezdek életmódot váltani"?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki belőled?
2011. aug. 9. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy depressziós voltam, ettől zabáltam, mindig, mindent, majd belenéztem a tükörbe, és akkorának láttam magam, mint egy disznó. + mindegyik barátnőm vékony. :)
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Fajt a fogam,elmentem 4 nap utan dokihoz....(csak mert nagyon felek a fogorvostol) persze 4 napig meg majdhogynem inni sem tudtam annyira fajt,a doki utan mar osszesen 6 nap telt el,es en meg mindig nem ettem egy falatot sem a fajdalomtol,majd amikor enyhult vettem eszre hogy enyhen szolva lefogytam.Gondoltam ha kibirtam 6 napot etel nelkul kibirok 12-ot is.Igy is lett,majd fokozatosan elkezdtem sportolni,naponta megcsinaltam 300 felulest,es ettem egy keveset.Sokat nem birtam volna mert a gyomrom jol osszeszukult. Amugy 74 kilo voltam,es fel ev mulva 58. A magassagom 175 centi.Szoval igy esett,ez 24 eves koromban tortent,Azota 5 ev telt el,es ha hizok is maximum 62 kilora. A mai napig nem tudom hogy le tudtam volna e fogyni,ha nem fajt volna a fogam.
2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem én mondtam, hanem a dokik, amikor kiderült, hogy cukorbeteg vagyok.
2011. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nálam az, amikor eléggé elhíztam. Sose voltam vékony, de nem voltam túl kövér sem. Mindig volt rajtam pár kiló felesleg, amitől folyton megpróbáltam megszabadulni, hiába. Sokáig úgy próbáltam lefogyni, hogy mindent ettem, de csak mértékkel, de nálam ez nem nagyon működött. Ha egyszer ettem pár kanállal valami fincsi (persze hizlaló) kajából, akkor nem tudtam megállni, hogy ne tömjem degeszre magam belőle. :( Mondjuk ebben szerepe volt annak is, hogy a családom eléggé kaja-centrikus, anyu állandóan kínálgatott minden szarral, és amikor szedte a kaját, és mondtam, hogy elég, még rápakolt egy kanállal, aztán ha nem akartam megenni, jött azzal, hogy "ezért feleslegesen főztem, biztos szar, azért nem kell". Sütivel ugyanez. Minden hétvégén süti, ha nem kellett, akkor duzzogott. Így aztán a családi béke érdekében megettem mindet. Ez oda vezetett, hogy pár nap után mindig kudarcba fulladt a fogyókúra, úgy voltam vele, hogy "na most ezzel a zabálással elrontottam úgyis, akkor már mindegy, eszek tovább", így aztán ahelyett, hogy a pár kiló felesleget leadtam volna, inkább csak szaporodtak a kilók. Aztán egyszer csak azt mondtam, hogy ÁLLJ!, ez így nem mehet tovább. Elég szarul éreztem már magam a bőrömben. Akkor teljes életmódváltás, mindenféle egészségtelen kaja kitiltása az étrendből, mozgás stb. Eleinte nehéz volt, de megérte, mert így, hogy már egyáltalán nem eszek pl. édességeket, nem is kívánom. Szép lassan le is ment 25 kiló.


Bocsi a regényért. :)

2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem váltotta ki semmi esemény. Egyszer csak azt mondtam, hogy na elég a süteményekből meg a lógó hájból meg a depresszióból, és a sarkamra álltam! És annyira de annyira jól tettem!!!! :D
2011. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nekem nem egy ilyen pont volt, sokszor eltökéltem, hogy most aztán tényleg, de soha nem bírtam ki... aztán volt egy enyhén szólva sz4r májtesztem, ami után a doki mondta, h diétázzak, el is kezdtem a paleolitot, csináltam másfél hónapig, és baromira elegem lett. megint elkezdtem falni, cirka 5 kilót fogytam és hetet híztam vissza. tíz napja jött megint h ez már nem mehet így tovább, azóta egy baromi egyszerű módszert követek: többet mozgok és kevesebbet eszek. ez így hosszú távon is tartható, már fogytam egy kilót, és a nadrágok sokkal jobban rámjönnek. és nem vonom meg magamtól teljesen a finomságokat sem, ma pl voltam a barátnőmmel sütizni, tíz napja először ettem édességet, de nem érzem úgy, hogy kudarcba fulladt volna a nagy fogyás :)
2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy drasztikusan gyors fogyás jött amit persze úgy értem el hogy napokig koplaltam és csak vizen kekszen meg almán éltem napokig. Voltam kb 80 kg súlyom lee ment közel 75 kg ra 2,5 hét alatt. Persze kórház lett belőle mert a vércukrom annyira le ment hogy elájultam az iskolában, és az orvosom meg parancsolta hogy egyek rendesen de egészséges kajákat. Persze nagyon meg ijedtem, enni alíg bírtam de egyszerűen már erőltetni kellett, a súlyom sajnos felment de sportolással és megfelelő étkezéssel hamar visszaálltam 75 kg-ra és lassabban de legalább le sikerült fognyom 68 kg-ra most jelenleg 62 kg vagyok, most pihenő napot tartok, de jól érzem magam :)
2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10 éve a válásomkor 2 hét alatt 13 kg-ot fogytam (90-ről indultam), aztán mikor lelkileg összeszedtem magam, tudatosan elkezdtem sportolni, stb. 69-ig mentem le. Ezt tartottam kb 7 évig, aztán elkezdtem hízni. 90-re megint. Akkor - én marha - megcsináltam a 90 napost, lefogytam 12 kg-ot, majd 1 év alatt visszahíztam 15-öt, de olyan zsírdisznó lettem, hogy csak na. Idén áprilisban 87-et mutatott a mérleg, kifolytam a gatyáimból, undorodtam tükörbe nézni, akkor mondtam, hogy elég.

Heti 3x edzőterem, vagy futás 4-5 km, most egy hete már a közti napokon is itthon tolom DVD-re, eszméletlen jól érzem magam, és már -7 kg-nál tartok. (nem fogyózom, csak odafigyelek a kajára, nem eszem szemetet)

2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam is,mint mindenkinél annyiszor eljött,hogy fogyni kéne,de néhány nap után abba maradt.Mostani motivációm,az volt,hogy a párom kiment külföldre dolgozni és mire hazajön szeretnék jól,jobban kinézni.Kb 3hete számolom a kalóriákat,eddig-3kg,73-ról indultam.Ma egy olyan nadrágot vettem fel ami 3hete nem volt rajtam és lógott rajtam,nagyon jó érzés volt,és erőt ad a folytatáshoz.
2011. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Kitartás mindenkinek, tök ügyesek vagytok.

2011. aug. 9. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!