Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak hasra?

Hogy hízzak hasra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Kövesd a példámat: kevés mozgás, sok kaja XD


(Amúgy nem te döntöd el, hova hízol, ez genetika)

2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik sem helyre történő hízás, sem helyről fogyás. Genetika határozza meg, nem egyéni döntés kérdése.
2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
pizza/chips kombo megteszi hamar
2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén kérdezem: Miért pont hasra akarsz hízni?


A legrondább egy piszkafa lábú-kezú ember sörhassal. Ha olyan a genetikád, ehetsz mázsaszám, mindenhová hízol, csak pont hasra nem.

2022. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mindig tul sokat mert akkor kitágul a hasad és gyengülnek a hasizmaid
2022. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnek teljesen igaza van, genetika függő. A férfiaknál amúgy gyakran hasra rakódik a legtöbb súlyfelesleg, de ez is változó. Van aki mindenhova “arányosan” hízik, van olyan aki pl csak hasra. Bizonyos mérték után persze mindenhova rakódik valemennyi zsír, de akkor is van olyan opció hogy hatalmas has, vézna végtagok. Az szerintem se túl esztétikus. Én (ha lehet ilyen mondani) valahol “szerencsésnek” tartom magam, nekem viszonylag mindenhova rakódott felesleg amióta meghíztam.


A “titok” nálam az volt, hogy az edzést ugyan nem hagytam abba, de durván elkezdtem össze vissza enni mértéktelenül (napi 4-5 kalóriadús étkezés, nasik, gyorsétterem szinte naponta stb). Pár év alatt ennek az eredménye +38 kiló lett, most már csak 25 kb. Leginkább a hasamra, lábaimra, fenekemre meg még a mellkasomra is híztam, de rakódott mindenhova, még a farkam fölé is zsírréteg :D....

2022. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Robert de Niro a Dühöngő bika című filmben 25 kg-ot úgy szedett fel, hogy naponta 2 kg fagyit evett. + tejszínhab
2022. dec. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!