Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes kipróbálni a fantáziákat?

Érdemes kipróbálni a fantáziákat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta fantáziálok arról, hogy kövér vagyok. Valamiért nem tudok megszabadulni ettől a szexuális vágytól. Párkapcsolatban élek, szóval lenne is visszajelzés, hogy változik-e a szexuális életünk, ha jönnének fel rám a kilók.

Érdemes ennek teret adni, és mondjuk 1-2 hónapos hízókúrát tartani teszt szerűen? Attól félek, hogy ha nem csinálok ilyet, akkor felemészt az egész fantáziálás.


Voltatok már ilyen helyzetben?


24/F


2023. jan. 1. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

A leírásod hasonlít a feedee fetisizmusra.

Olvass utána:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=feedee

A párod lehetne a feeder, már ha tetszik neki ez az egész.

Hátránya annyi, hogy a plusz kilók később egészségügyi problémákat okozhatnak.

2023. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Sok fajta “kink”-ről hallottam már, de erről még nem, a többség inkább a ducisabb nők iránt szokta ezt érezni. Szerintem nem éri meg ezért felhízni, mert lehet utána nem tudsz le állni és bánni fogod és az egészséged rovására megy és tényleg felemészt

2023. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt jó esetben 2-3 kiló jön fel :D
2023. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!