Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi kalóriát kell megennem,...

Mennyi kalóriát kell megennem, hogy hízzak és hány gramm fehérje kell naponta?

Figyelt kérdés

Testsúly/1,6-2gramm fehérje az ideális?


Én most vagyok olyan 75-77kg. Voltam 80kg is mostanában, de akkor fogyasztottam tömegnövelőt is. Viszont én most szeretném rá venni magam, hogy az étrendem is jó legyen.


Szóval, ha beviszek 154 grammot kajával, akkor edzés után már nincs értelme inni fehérje shaket? Vagy úgy számolom ki, hogy akkor bele teszem a shaket is, akkor nem kell annyi fehérjét fogyasztanom kajából?


2023. jan. 2. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

1,5g fehérje/testsúlykg elég kéne legyen kalóriapluszban, ha ennyi megvan én tápkieget már nem innék. Nyilván nem baj ha több, emiatt ne egyél kevesebbet.

Kalória nagyon egyénfüggő. Én kb annyi vagyok mint te és 3200-al tartom a súlyom. De beszéltem már olyan 90kilós erőemelővel aki állítása szerint 2300-al tartotta a súlyát, tehát nagyon könnyen hízott. Ki kell tapasztalni.

2023. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a Game changers filmet, nem az állati fehérje a lényeg, vannak vegán testépítők!!!
2023. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!