Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás/szintentartás,...

Szálkásítás/szintentartás, vagy mi legyen? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Több, mint valószínű testképzavaros vagyok, ez által fogalmam sincs mit tegyek testépítés téren.

Egyszer megvagyok elégedve magammal, máskor meg tükörbe sem merek nézni..

Egyszer leakarom adni a zsírt, máskor meg nem.


-38kg van a hátam mögött, illetve 1 év izomépítés, és nem vagyok elégedett magammal, szinte semennyire.. Annyi tökéletes fizikumot látok pl tiktokon is, hogy utálom magam, hiába megteszek mindent.. (5x edzek, maximálisan odafigyelek a kajára stb.)

Még az is rátesz egy lapáttal, hogy ez a -38kg nagyon meglátszik a bőrömön és megvan nyúlva, bár annyira nem vészes, viszont épp annyira rossz, hogy valamilyen szinten megbélyegzi a fizikumom.


Fogalmam sincs mitévő legyek. Mi lenne a legjobb megoldás? Szálkásítás? Megérné leadni a zsírt? Folytassam az izomépítést alacsony kalóriatöbbletben? Teljes sötétségben vagyok..


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem, nem kérek fizikum ellenőrzést, mert tisztában vagyok a gyengeségeimmel, szóval hanyagoljuk a "mellre érezhetnek többet" dumát. (Heti szinten 18-20 széria volumen mellre, bukásig, 6-8-10 ismétlés)



2022. júl. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem folos szalkasitani. Pakolj meg fel izmot alacsony kcal toblettel, menj ra a lemaradt reszekre. 1 ev alatt ne varj csodat
2022. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is izmot pakolj még föl! És ami a legfontosabb, hogy felejtsd el a tiktokot!
2022. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én erre nem szálkásítanék többet. Pakolj fel még izmot
2022. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Bástya hányszor mutogatod mèg itt magad
2022. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!