Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kevés a súlyom?

Nagyon kevés a súlyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok lány, 173 cm és 45-46 kg. Pár hete elkezdtem edzeni és egészségesebb ételeket enni. Edzeni eddig semmit nem edzettem és majdnem minden nap mekis kaját ettem vagy pizzát. Eddig nem voltam 50 kg fölött, úgyhogy nem az edzéstől ilyen a súlyom. Tényleg nagyon kevés?



2023. jan. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az. Kórosan sovány vagy.
2023. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A BMI értéked:


[link]


Itt találod az energiabeviteli kalkulátor is.

2023. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még most megtanulnám, hogy hogyan működik a kalóriaszámolás, ugyanis hamar benyújtja a számlát a szervezeted. Ezzel a magassággal ez a testsúly konkrétan orvosi eset. Az se lenne baj, ha felkeresnél egy dietetikust.
2023. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csabi34 ***** válasza:
100%
Azt javasolnám, hogy kérj tanácsot egy orvostól vagy egy dietetikustól a súlyodról, mivel ez a súly számomra úgy tűnik, hogy alacsony a magasságodhoz képest. Az edzés és az egészségesebb étrend jó dolog, de fontos, hogy biztosítsd a szervezetednek a megfelelő mennyiségű tápanyagot, hogy egészségesen növekedhess. A súlyod nagyon alacsony, és ha a testsúlyod alacsonyabb, mint a normális, akkor nagyon fontos, hogy az orvosodhoz fordulj, hogy megvizsgálja az okokat, és javasolja a megfelelő megoldást.
2023. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!