Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha most megcsinalom a 90...

Ha most megcsinalom a 90 napos diétát utána pedig kevés szénhidrátot eszek és mozgok tarthatom a súlyom?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan kommentet hogy a 90 napos szar. Tudom holyan a napi 5x étkezés, csirkemell, sok zöldség, etrend, edzes stb. hatásosabb, de egy szegenyes családban élő lánynak ez nehezen előállítható anyagiakban egyetem mellett. (20L ) (75 kg és 160 cm)

2018. máj. 6. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kalória dönt mind a fogyásban, mind a súlytartásban. Kevés pénzből (napi 600-700 Ft) is lehet viszonylag jó étrendet összeállítani.
2018. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell sok pénz egy rendesebb étrendhez (szinte bárhogy eszel vagy nem eszel, jobban jársz, mint a 90 napossal. én tuti inkább böjtölnék heteket, egészségesebb lenne. persze sokkal jobb ötletem is van annál), de ha tönkrevágod magad, az akár költséges is lehet. Az abszolút minimumot legalább ad meg magadnak, ne szénhidrátnapokkal akarj fogyni, ez iszonyú rossz ötlet. Főleg, ha később kevés ch-t akarsz enni. Miért nem csinálod azt most? Jó módszer a fogyásra, persze van, akinek a sok szénhidrát passzol, mert az laktatja, az ad neki energiát, azzal érzi magát jól.


Csirkemell és sok kis étkezés pont nem kell. Én nem eszem húst és napi egyszer eszem, ha fogyni akarok, sokakhoz (bár persze az emberiség kis töredékéhez) hasonlóan. De mindennap rendesen beviszem a szükséges fehérjét és zsírt (s a mikrotápanyagokra is ügyelek), ellentétben a 90 nap kiegyensúlyozatlan szénhidrátsorozatával.

2018. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor felteszed a kérdést, a tények nem változnak. A 90 napos szar.

Csak azt nem értem, miért kérdezel, ha a neked nem tetsző válaszokat már előre kizárod. Akkor miért nem állsz neki, és csinálod, miért keresed az igazolást arra, hogy majd jó lesz az neked? Állj neki, és csináld végig, ha a saját bőrödön akarsz tapasztalatot szerezni.

2018. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 90 napos agyrém nemcsak szar, hanem káros is. Totál baromság. A szervezetednek nem 4 naponta vagy szüksége tápanyagra, hanem naponta többször. Az milyen diéta, hogy egy napig csak cukrot eszel? Egyébként a csirkemell olcsóbb, mint a tescos parizer.
2018. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam a 90 napos diétát, de nem ítélem el, nálam más jött be és az arcomat sem tömtem egésznap csirkével meg zöldséggel. Amúgy szerintem ha kevesebb szénhidrátot eszel és mellette mozogsz, semmi sem lehetetlen. Legyél kitartó, ha hiszel a 90 napos diétában és látsz benne potenciált, próbáld ki, ne hallgass a sok fikázódóra. ;) Max nem jön be... De legalább megpróbáltad és megvan a lelki megnyugvásod. ( Én is ilyen típusú ember vagyok ). Sajnos sok ember nem fogja fel, hogy a családod nem fogja a töltöttkáposzta helyett a ginseng gyökeret rágcsálni, mert az "egészséges". Egyetem után meg úgy fogsz étkezni, ahogy szeretnél. :) Úgyhogy kitartást és sok sikert!
2018. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!