Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit esztek egy nap? Ez...

Mennyit esztek egy nap? Ez sok amennyit én eszem?

Figyelt kérdés

Mai napom pl:

Reggel fél liter víz.


Délben egy nagy tányér húsleves (5dl) kb 20 dkg hússal, répával, kevés tésztával. Napközben 3 Raffaello, vacsorára pedig bulgur pörkölttel (28 dkg)

Aktivitás: 10 km séta, és a szokásos házi munkák.


Tegnap: Reggel 2 dl gabonapehely, egy virsli, fél szelet kenyér ketchuppal, mustárral, majonézzel.

Ebédre húsleves. Vacsorára 15 dkg sültkrumpli, egy rántott csirkecombbal. Egy sor Milka csoki is volt.

Mozgás elmaradt.


Ti mennyit esztek egy nap? Hány kilók vagytok?


2023. jan. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok lenne? Ez nagyon kevés szerintem. Hány éves vagy? Milyen magas, hány kiló? Nemed?
2023. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Átlagban 1600 kalóriát eszem, szerintem ez nem kevés.

Ki mennyit eszik?

2023. jan. 8. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem, pont elég ha fogyni akarsz. De soknak semmiképpen sem sok. Egy atlagos felnőtt napi referenciaértéke 2000 kcal.
2023. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok egyáltalán. Nekem a mai étkezésem: reggel rántotta 2 tojásból sonkával, zöldségekkel és egy szelet puffasztott rizzsel, egy cappuchino, tízórai egy fél spar-os szendvics (kentaky csirkés), ebédre egy tányér brassói, azóta olyan 15-20 szem szaloncukor. Egyébként ez nálam még kevésnek is számít, vacsirázni is szoktam, csak most a csoki miatt nem vagyok annyira éhes. Nő vagyok, magas és vékony.
2023. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez biztosan nincsen 1600 kalória, már ne is haragudj.


Reggeli 0

Ebéd legyen mondjuk 200

A pörköltös cucc meg lehet 5-600 max

Rafaello sem vészes.


Tegnapi sem volt 1200 sem.


Nem kezdem el neked számolgatni, mert mennyiségeket nem igazán írtál, de ez nem sok.


Tegnap

2023. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a reggeli egy gm szendvics (zsemle, szalámi, sajt, zöldség), 2 dl lm tejeskávé vagy cappuchino


Tízóraira eszem egy müzlit meg teázok, vagy ilyesmi


Ebéd: random leves (ezt tök más minden nap), és második, pl 100 gr hús, 40-50 gr pl főtt rizs és sali, vagy valamilyen tésztaétel, ma épp tonhalas spagetti, de tegnap pl curry volt, azelőtt pörkölt


Uzsira legtöbbször 2-3 dl gyümiturmix és pl magvak


Vacsira 1-2 tojásból rántotta, vagy sült virsli sajttal, majonézzel, esetleg sali, ha kívánom (de attól hamar éhes leszek)


Ez egy átlagom, de ha éhes maradok, akkor lefekvés előtt még eszek egy müzlit, vagy sk sütit.


169/54-55, 30 múltam.

2023. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!