Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » MLM kritika, mi a véleményetek...

MLM kritika, mi a véleményetek erről? Megkerestek valami MLM félével aminek az egyik lényege az hogy ne vizsgáltassuk ki magunkat orvossal hanem együk azt amit ők mondanak (árulnak) csak azt és attól nem leszünk betegek,

Figyelt kérdés

ha pedig már betegek vagyunk akkor meggyógyulunk. Függetlenül milyen az állapotunk mert hogy mindenkinek ugyanazt

kell ennie mert minden ember egyforma. Felébredt bennem a gyanú, hogy nem azért ennyire orvos ellenesek mert esetleg az derülne ki hogy azt nem szabad enni?


2023. jan. 25. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az a valami gluténos én pl olyan rhadt egészséges lennék, hogy 10 éven belül valószínűleg meghalnék vékonybélrákban :D
2023. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen ilyesmitol tartok mondjuk nekem a szenhidrattal gond ugyanez. De nem tudom mi ez mert kiakadtam azon hogy vizsgálat nelkul kezeljenek altalanossagok alapján így meg se tudtam róla semmit.


Amúgy hogy érted ezt a vékonybélrákot mi a háttere annak amit irtál?

2023. jan. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!