Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fájdalmat, vagy mit...

Milyen fájdalmat, vagy mit érez egy cukorbeteg ha cukrosat eszik?

Figyelt kérdés

Egy cukorbetegnek ha pl viszonylag előrehaladott stádiumban van a betegsége, mit érez ha meg eszik egy szelet sütit vagy bármit, amit egyébként nem szabadna? Fáj a hasa, vagy romlik a közérzet, és ha fáj, akkor mennyire? Vagy ha nem a hasa fáj, akkor mi?

Elnézést a buta kérdésekért, csak próbálom elkepzelni mert egy ismerősöm cukorbeteg lett



2023. febr. 14. 03:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én cukorbeteg vagyok, ha olyat eszek, amitől nagyon felmegy a cukrom, akkor érezhetek:

- rosszullétet - ezt nem igazán tudom elmagyarázni, de ha nyilvános helyen vagyok, akkor evés után nem bírok felállni és elhúzni onnan, mert erőtlennek, gyengének érzem magam, rohadt szar érzés, de egy idő után elmúlik. nem fáj, csak szar.

- vagy pedig akár a nap kellős közepén is totál elálmosodok

2023. febr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szédülés, gyengeség, remegés, de súlyos esetben akár eszméletvesztés - teljesen random - és akár kóma is lehet a vége.
2023. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!