Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami probléma abból,...

Lehet valami probléma abból, ha egy héten 4x mekit eszek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kolis vagyok és egy héten majdnem mindennap a mekibe kötök ki :S

Hízni nem hízok egyébként (sajnos, elférne rajtam pár kiló)



2023. febr. 24. 20:46
 1/7 anonim válasza:
95%
Az agyműködésednek nagyon rossz a sz* r kaja, még ha rossz hatását részben ellensúlyozni is lehet
2023. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2023. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat nezd, meghalni nem fogsz tole, sot, azert a meki se mereg,csak nagyon nem jo ez a sok zsir meg gyorsan felszivodo szenhidrat.


Ezeknek a karos hatasai nem most fognak bekoszonteni, hanem majd esetleg 50 evesen, egy szivroham formajaban :D

Na de amugy nem minden annyira egeszsegtelen. Pl a wrapek, csirkes salik. Het 4 hamburger helyett ketszer ehetnel ilyesmit es akkor mar egy fokkal jobb.


Amugy a borod esetleg lehet pattanasosabb, en ezt figyeltem meg magamon anno,amikor heti egyszer mekiztem. Illetve en no vagyok, hatarozattan tobb lett a narancsborom, amig sok gyorskajat ettem.

2023. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hízni nem hízok egyébként"

Mert ez a kalóriabeviteltől, a tartós kalóriatöbblettől függ, nem attól, hogy most mekis-e a kajád, vagy nem.

2023. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Ott dolgozol? Hamar meg fogod unni.
2023. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2023. febr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem.
2023. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!